RAF'ın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
ile bağlan.
 
A: Hüseyin Bağdatlıoğlu İş Merkezi Kaya Sultan Sok. No: 97 Kat: 5-8 34742 Kozyatağı İstanbul
T: 0216 571 30 13
F: 0216 571 30 11

Akçansa Çimento Sanayi ve Ticaret. AŞ

Akçansa, Akçimento ve Çanakkale Çimento’nun 1996 yılında birleşmesi sonucunda kurulmuştur.

Marmara, Ege ve Karadeniz bölgelerinde faaliyet gösteren Akçansa, İstanbul-Büyükçekmece, Çanakkale ve Samsun-Ladik'teki üç fabrikasında çimento ve klinker üretimini gerçekleştirmektedir. Şirketin ayrıca İstanbul-Ambarlı, İzmir-Aliağa, Yalova, Yarımca ve Hopa'da kurulu beş çimento terminali bulunmaktadır.


Firmanın Ürünleri

Akçansa Gençlerle İTÜ''''de Buluştu

Akçansa, geleceğimizin temeli olan gençlerle İTÜ’de buluştu.

Akçansa Gençlerin "Enerji Verimli" Projelerini Ödüllendirdi

Akçansa''''nın üniversite öğrencilerinin yaratıcılıklarını ortaya koymalarını ve eğitimini aldıkları alana değer katmalarını sağlamak amacıyla bu yıl 3.sünü düzenlediği Betonik Fikirler Proje Yarışması''''nda dereceye girme başarısı gösteren gruplar açıklandı.

500 milyar dolarlık dönüşüm!

Sabancı Holding Çimento Grubu Başkanı Mehmet Göçmen 10 yılda 10 milyon konutun yenileneceğini söyledi.

Akçansa, Avrupa''''nın en büyük Atık Isı Geri Kazanım Tesisi''''ni kurdu

Çanakkale Fabrikası Atık Isı Geri Kazanım Tesisi, klinker üretim sürecinde proses fazlası olarak açığa çıkan ısıdan yıllık 105 milyon kWh enerji üretecek.

Betonart Yaz Okulu Sona Erdi

Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği’nin yayınladığı Betonart Dergisi’nin Yaz Okulu 10.yılında Çanakkale’de düzenlendi. 16 farklı üniversiteden 20 mimarlık öğrencisi, Üvecik Köyü''''nde 14 gün boyunca bir meydan düzenlemesi üzerine çalıştılar.

2011 Betonart Yaz Okulu''''nda İlk Dört Gün Geride Kaldı

Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği’nin yayınladığı Betonart Dergisi’nin Yaz Okulu 10.yılında Çanakkale’de düzenleniyor. Üvecik Köyü''''nde bir meydan düzenlemesi üzerine çalışan, 16 farklı üniversiteden 20 mimarlık öğrencisi ilk 4 günü geride bıraktılar.

10. Betonik Fikirler Proje Yarışması

Akçansa’nın, genç fikirleri desteklemek amacıyla düzenlediği Betonik Fikirler Proje Yarışması''''nın onuncu yılında tema “Yapıda Dijital Dönüşüm” olarak belirlendi

9. Betonik Fikirler Proje Yarışması

Akçansa''''nın, çimento ve betonun önemine vurgu yapmak ve hazır betondaki farkındalığı artırmak amacıyla düzenlediği "Betonik Fikirler Proje Yarışması" bu yıl dokuzuncu kez gerçekleşiyor.

8. Betonik Fikirler Proje Yarışması

Akçansa''''nın, çimento ve betonun önemine vurgu yapmak ve hazır betondaki farkındalığı artırmak amacıyla düzenlediği Betonik Fikirler Proje Yarışması sekizinci kez gerçekleştiriyor. Son başvuru tarihi 31 Aralık.

7. Betonik Fikirler Proje Yarışması

AKÇANSA tarafından bu yıl yedinci kez düzenlenen öğrenci yarışmasına son başvuru tarihi 15 Ocak 2016, proje teslimi için ise son tarih 11 Mart 2016.

4. Betonik Fikirler Proje Yarışması

Son başvuru tarihi 15 Mart 2013.

3. Betonik Fikirler Proje Yarışması

3. Betonik Fikirler Proje Yarışması''''na son başvuru tarihi 19 Mart 2012.
Pin It