RAF'ın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
ile bağlan.
 
A: Ertürk Sokak Uzka İş Merkezi No: 11 34810 Kavacık İstanbul
T: 0216 693 04 04
F: 0216 693 04 00

FibrobetonFirmanın Ürünleri

MEF Üniversitesi Alternatif Mimarlık Pratikleri Yüksek Lisans Programı Başvuruları Devam Ediyor

MEF Üniversitesi Alternatif Mimarlık Pratikleri Yüksek Lisans Programı, 2019-2020 akademik yılında dört öğrenciye %100, altı öğrenciye %50 burs imkanı sunuyor. Son başvuru tarihi 29 Temmuz 2019.

Gelibolu Tarihi Alanı – Yeni Şehitlik Tasarımları Fikir Projesi Yarışması Sonuçlandı

Gelibolu Yarımadası Tarihi Alanı ‐ Yeni Şehitlik Tasarımları Fikir Projesi Yarışması için İdare’ye, ön seçimi geçen 10 proje ulaşmış olup, jüri, yaptığı değerlendirme sonucunda ödül ve mansiyon kazanan projeleri belirledi.

Yapı ve Mimarlık Dünyasının Merakla Beklediği Ödüller Sahiplerini Buldu!

Yapı ve mimarlık dünyasının merakla beklediği Arkitera Ödülleri, Arkitera Mimarlık Merkezi tarafından 27 Kasım 2012 akşamı Sakıp Sabancı Müzesi The SEED Oditoryumu''''nda Filli Boya ve Knauf sponsorluğunda düzenlenen bir törenle sahiplerini buldu.

Motion in the Shell / Kabuktaki Hareket

"Süreklilik" teması etrafında şekillenen 4. Uluslararası Antalya Mimarlık Bienali''''nde MELIKE ALTINISIK ARCHITECTS "Motion in the Shell / Kabuktaki Hareket" işi ile yer alıyor.
Tasarım Ekibi: Melike Altınışık

"Mimarlarımız, Hayallerini Sınırlamasın"

Yapı Malzemesi Söyleşileri serimize Fibrobeton Yapı Elemanları Satış ve Pazarlama Müdürü, aynı zamanda Yönetim Kurulu Üyesi olan Abut Özsezikli''''yle yaptığımız söyleşi ile devam ediyoruz.
Pin It