RAF'ın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
ile bağlan.
 
A: İçerenköy Mah. Engin Sok. No.10, 34752 Ataşehir – İstanbul
T: 0216 340 82 73
F: 0216 340 82 79

Geberit Tesisat Sistemleri
Arkitera Seyahat Bursu 2019’un Kazananı Belli Oldu

Arkitera Mimarlık Merkezi tarafından 2010 yılında başlatılan ve 2017''''den itibaren Geberit sponsorluğunda düzenlenen Türkiye''''nin mimarlık alanındaki ilk seyahat bursu olan Arkitera Seyahat Bursu''''nun bu seneki kazananı belli oldu.

Seyahat Bursu 2019 Finalistleri Belli Oldu

Arkitera Mimarlık Merkezi tarafından 2010 yılında başlatılan ve 2017''''den itibaren Geberit sponsorluğunda düzenlenen Türkiye''''nin mimarlık alanındaki ilk seyahat bursu olan Arkitera Seyahat Bursu''''nun finalistleri belli oldu.

Seyahat Bursu 2019 Tema Tanıtım Toplantıları Yapıldı

Arkitera Seyahat Bursu için yeni bir süreç başladı. 2019 teması “mimarlık ve inovasyon” olarak belirlenen Arkitera Seyahat Bursu’nun jüri üyeleri arasında mimar Melike Altınışık ve Engin Ayaz ile bursun geçen seneki kazananı İrem Korkmaz da yer alıyor.

Arkitera Seyahat Bursu 2019 Tema Toplantısı, İstanbul

4 Şubat Pazartesi günü jüri üyeleri, öğrenciler, Geberit ve Arkitera, Seyahat Bursu 2019''''u konuşmak üzere ATÖLYE’de bir araya geldi.

Seyahat Bursu Gezgini, San Francisco İzlenimlerini Paylaştı

Arkitera Seyahat Bursu gezgini İrem Korkmaz, San Francisco’ya yaptığı geziyi “2 İleri 1 Geri” başlıklı sunumu ile aktardı.

Edoardo Tresoldi: "Gelecek İçin Tohum Atabilmek Önemli"

Geberit’in, Arkitera Mimarlık Merkezi iş birliğiyle düzenlediği, İtalyan sanatçı Edoardo Tresoldi’nin konuşmacı olarak katıldığı “Zamanın Ötesinde Tasarım Kaşifleri” serisinin altıncısı İTÜ Maçka Kampüsü Mustafa Kemal Amfisi’nde yapıldı.

Arkitera Seyahat Bursu Gezgini Yola Çıkıyor

Arkitera Mimarlık Merkezi tarafından 2010 yılında başlatılan ve 2017''''den itibaren Geberit sponsorluğunda düzenlenen Türkiye''''nin mimarlık alanındaki ilk seyahat bursu olan Arkitera Seyahat Bursu''''nun yeni gezgini İrem Korkmaz 19 Temmuz''''da yola çıkıyor.

Arkitera Seyahat Bursu 2018''''in Kazananı Belli Oldu

Arkitera Mimarlık Merkezi tarafından 2010 yılında başlatılan ve 2017''''den itibaren Geberit sponsorluğunda düzenlenen Türkiye''''nin mimarlık alanındaki ilk seyahat bursu olan Arkitera Seyahat Bursu''''nun kazananı İrem Korkmaz oldu.

2018 Arkitera Seyahat Bursu Finalistleri Belli Oldu

Arkitera Mimarlık Merkezi tarafından 2010 yılında başlatılan ve 2017’den itibaren Geberit sponsorluğunda düzenlenen Türkiye''''nin mimarlık alanındaki ilk seyahat bursu olan Arkitera Seyahat Bursu’nun finalistleri belli oldu.

Arkitera Ödülleri 2017 Sahiplerini Buldu

Arkitera Mimarlık Merkezi tarafından verilen Arkitera Ödülleri, 19 Aralık Salı günü Tasarım Atölyesi Kadıköy''''de yapılan törenle sahiplerini buldu.

Arkitera Gezgini, Moskova ve St.Petersburg Gezilerini Anlattı

Ahmet Can Karakadılar Haziran ayında yaptığı 11 günlük Rusya gezisini, 12 Ekim Perşembe günü, ODTÜ Mimarlık Amfisi''''nde yaptığı bir sunumla anlattı.

Seyahat Bursu''''nun 2017 Yılı Kazananı Belirlendi

Seyahat Bursu 2017''''nin kazananı Ahmet Can Karakadılar oldu.

Seyahat Bursu 2017 Finalistleri Açıklandı

Bu yıl Geberit sponsorluğunda düzenlenen ve teması “Zaman Geçer…” olarak belirlenen Arkitera Seyahat Bursu için finale kalan isimler belli oldu.

Geberit, Mimarları İsviçre''''deki Fabrikası''''nda Ağırladı

10 kişilik mimar grubu Zürih''''in 45 dakika güneyinde bulunan Jona''''daki Geberit merkez üssünde ağırlandı.

Kentlerin Geleceği: Radikal Değişimler

Etkinlik, 12 Şubat 2013 Salı günü YEM''''de gerçekleşiyor.

Arkitera Seyahat Bursu 2017 Sunumu

Bu yıl Geberit sponsorluğunda, “Zaman Geçer…” temasıyla yapılan Arkitera Seyahat Bursu’nun kazananı Ahmet Can Karakadılar Haziran ayında Moskova ve St. Petersburg’a yaptığı geziyi 12 Ekim Perşembe günü ODTÜ Mimarlık Amfisi’nde anlatacak.

Zamanın Ötesinde Tasarım Kâşifleri #5

1 Kasım Çarşamba günü YEM''''de 5''''inci kez düzenlenecek "Zamanın Ötesinde Tasarım Kâşifleri #5" bu yılki etkinliğinin konuğu Wolf D. Prix.

[Güncel] Konuşmalar Serisi: "Mimaride Yenilikçi Çözümler"

Gebze Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nün düzenlediği "Güncel Konuşmalar Serisi" programı dahilinde, "Yapıda İnovatif Çözümler" teması ile gerçekleşecek seminer 24 Kasım''''de GTÜ Mimarlık Fakültesi N Blok''''ta yapılacak.

Arkitera Seyahat Bursu 2018 Tema Tanıtım Toplantısı (İstanbul)

Arkitera Mimarlık Merkezi tarafından 2010 yılında başlatılan ve 2017’den itibaren Geberit sponsorluğunda verilen Türkiye''''nin mimarlık alanındaki ilk seyahat bursu için yeni bir süreç başlıyor.

Arkitera Seyahat Bursu 2018 Tema Tanıtım Toplantısı (Ankara)

Arkitera Seyahat Bursu 2018 Tema Tanıtım Toplantısı''''ın ikincisi 19 Şubat Pazartesi günü ODTÜ Mimarlık Fakültesi Kubbealtı Salonu''''nda.

P''''not Technical & P''''not Inspire

ACE Mimarlık''''ın yeni etkinlik serileri P''''not Inspire ve P''''not Technical, 27 Eylül Perşembe akşamı başlıyor.

Zamanın Ötesinde Tasarım Kaşifleri #6: Edoardo Tresoldi

Konferans kayıtları kapanmıştır, ilginiz için çok teşekkür ederiz. Konferans dili İtalyanca olup Türkçe''''ye simültane çeviri yapılacaktır. Konferans salonu kapasitesi 550 kişidir. Salona giriş 19:00''''da başlayacaktır.

Arkitera Seyahat Bursu 2018 İstanbul Sunumu

Bugün yapılması planlanan "Arkitera Seyahat Bursu 2018 İstanbul Sunumu" İrem Korkmaz''''ın rahatsızlığı nedeniyle ileri bir tarihe ertelenmiştir. Yeni tarih duyurulacaktır.

Arkitera Seyahat Bursu 2018 Kayseri Sunumu

Bu yıl Geberit sponsorluğunda "mimarlıkta ortaklık" temasıyla yapılan Arkitera Seyahat Bursu’nun kazananı İrem Korkmaz, Temmuz ayında San Francisco’ya yaptığı geziyi 17 Ekim Çarşamba günü Kayseri Abdullah Gül Üniversitesi’nde anlatacak.

Arkitera Seyahat Bursu 2018 Ankara Sunumu

Bu yıl Geberit sponsorluğunda "mimarlıkta ortaklık" temasıyla yapılan Arkitera Seyahat Bursu’nun kazananı İrem Korkmaz, Temmuz ayında San Francisco’ya yaptığı geziyi 18 Ekim Perşembe günü ODTÜ Mimarlık Fakültesi Kubbealtı''''nda anlatacak.

Arkitera Seyahat Bursu 2019 Tema Tanıtım Toplantısı (İstanbul)

Arkitera Mimarlık Merkezi tarafından 2010 yılında başlatılan ve 2017’den itibaren Geberit sponsorluğunda verilen Türkiye''''nin mimarlık alanındaki ilk seyahat bursu için yeni bir süreç başlıyor.

Arkitera Seyahat Bursu Tema Tanıtım Toplantısı (Eskişehir Osmangazi Üniversitesi)

Arkitera Seyahat Bursu 2019 Tema Tanıtım Toplantısı''''ın ikincisi 7 Şubat Perşembe günü Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mimarlık Bölümü''''nde yapılacak.

Arkitera Seyahat Bursu Tema Tanıtım Toplantısı (Eskişehir Teknik Üniversitesi)

Arkitera Seyahat Bursu 2019 Tema Tanıtım Toplantısı''''nın üçüncüsü 7 Şubat Perşembe günü öğleden sonra Eskişehir Teknik Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi''''nde yapılacak.

Arkitera Seyahat Bursu Tema Tanıtım Toplantısı (Ankara)

Arkitera Seyahat Bursu 2019 Tema Tanıtım Toplantısı''''nın sonuncusu 8 Şubat Cuma günü Ankara Mimarlar Derneği 1927''''de yapılacak.

Arkitera Seyahat Bursu 2018

Geberit sponsorluğunda düzenlenen ve teması “Ortaklık” olarak belirlenen Seyahat Bursu 2018 için son başvuru tarihi 16 Nisan 2018.

Arkitera Seyahat Bursu 2017

Bu yıl Geberit sponsorluğunda düzenlenen ve teması “Zaman Geçer...” olarak belirlenen Seyahat Bursu 2017 için son başvuru tarihi 18 Nisan 2017.

"Ortaklık’ın güzel ve müthiş potansiyel barındıran bir tema olduğunu düşünüyorum"

Geberit sponsorluğunda düzenlenen Arkitera Seyahat Bursu 2018''''e başvurular devam ederken geçen senenin kazananı Ahmet Can Karakadılar ile kısa bir söyleşi yapıp deneyimleri üzerine konuştuk.

"Geberit Olarak Mimarların Hayatlarını Kolaylaştıracak Sistem Çözümleri Sunuyoruz"

Geberit Türkiye Ürün Müdürü Fikret Gençgel ile yaptığımız söyleşide Arkitera Yapı Malzemesi Ödülü''''ne layık görülen Preda pisuvar ürününü konuştuk.

"Bu Size Tanınmış Güzel Bir Fırsat, Hakkını Vermek Gerek"

Bu sene Geberit sponsorluğunda düzenlenen Seyahat Bursu 2017''''ye başvurular devam ederken geçen senenin kazananı Atıl Aggündüz ile kısa bir söyleşi yapıp deneyimleri üzerine konuştuk. Seyahat Bursu''''na 17 Nisan''''a kadar başvurabilirsiniz.

"Yapı Sektörü Mimarlıktan Bağımsız Düşünülemez"

Yapı Malzemesi Söyleşileri''''nde bu hafta, Geberit Tesisat Sistemleri''''nin Pazarlama Müdürü Seçil Sayındı konuğumuz oldu.
Pin It