RAF'ın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
ile bağlan.
 
A: Orhanveli Kanık Cad. Yakut Sok. Eryılmaz Plaza 34810, Kavacık-İstanbul
T: 0216 537 00 00
F: 0216 537 03 70

Işıklar
Tuğlayı Keşfet Öğrenci Yarışması Sonuçlandı

Işıklar Yapı Ürünleri tarafından düzenlenen yarışmanın kazananları belirlendi.

"Eskimeyen Tuğla, Yaşayan Mimari" Diploma Projeleri Yarışması Sonuçlandı

Işıklar Yapı Ürünleri''''nin düzenlediği, toprak ve kil malzemenin mimarlık öğrencileri tarafından güncel kullanımları bakımından desteklenmesi, bilgi birikimlerinin arttırılması ve teşvik edilmesinin amaçlandığı yarışmanın kazananları açıklandı.

Yapı Ürünlerinin Gelişimi ve Geleceği Mimar Sinan’da Konuşuldu

Işıklar Yapı Ürünleri, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi ve Yapı Uygulama ve Araştırma Merkezi (YUAM) iş birliğiyle düzenlenen “Yapılarda Güvenlik ve Konfor Duvarla Başlar” etkinliğinde 300’e yakın mimar, mühendis ve profesyonel bir araya geldi.

"Beton Dışı: Tuğla" Proje Dosyası Başlıyor

Beton Dışı proje dosyasına, Işıklar Yapı Ürünleri''''nin sponsorluğunda, tuğla ile devam ediyoruz. Tuğla yapıldığı toprakla organik bağlarını koruyan oldukça "canlı" bir yapı malzemesi.

“Eskimeyen Tuğla İle Yaşayan Meydan” Öğrenci Fikir Projesi Yarışması Sonuçlandı

Işıklar Yapı Ürünleri''''nin ana sponsorluğunda Gölpazarı Belediyesi işbirliği ile MSGSÜ yürütücülüğünde öğrencilere yönelik düzenlenen yarışma sonuçlandı.

Işıklar Yönetimi Köyünü Yaşat Projesini Ziyaret Etti

Bu yıl ikincisi düzenlenen "Köyünü Yaşat" projesi Bilecik / Gölpazarı / Tongurlar Köyü’nde gerçekleşiyor.

4. Ulusal İç Mimarlık Sempozyumu Yapıldı

MSGSÜ İç Mimarlık Bölümü ve İç Mimarlar Odası tarafından iki yılda bir düzenlenen Ulusal İç Mimarlık Sempozyumlarının dördüncüsü, Işıklar Yapı Ürünleri sponsorluğunda 6-8 Mayıs 2015 tarihleri''''nde M.S.G.S.Ü. Sedat Hakkı Eldem Oditoryumu''''nda gerçekleşti.

"Işıklar" Usta Eğitim Semineri

Yapı sektöründe dünyanın sayılı klinler tuğla üreticilerinden biri olan "Işıklar Klinker Tuğla Grubu" tüm Türkiye''''de vermiş olduğu usta eğitim seminerlerine bir yenisini daha ekledi.

Konfor ve Güvenlik Duvarla Başlar Konferansı ve Paneli

13 Aralık 2017, Çarşamba günü düzenlenecek olan "Konfor ve Güvenlik Duvarla Başlar" konferansı ve paneli YUAM (Yapı Uygulama ve Denetim Merkezi), MSGSU ve Işıklar Yapı Ürünleri iş birliğinde Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi''''nde gerçekleşecek.

Tuğlayı Keşfet Öğrenci Yarışması

Işıklar Yapı Ürünleri tarafından düzenlenen yarışmaya projelerin teslimi için son tarih 27 Aralık 2018.

"Eskimeyen Tuğla, Yaşayan Mimari" Diploma Projeleri Yarışması

Toprak ve kil malzemenin mimarlık öğrencileri tarafından güncel kullanımları bakımından desteklenmesi, bilgi birikimlerinin arttırılması ve teşvik edilmesinin amaçlandığı yarışmaya katılım için son tarih 22 Temmuz 2018.

Gölpazarı Tarihi Taşhan Çevre Düzenlemesi Öğrenci Mimari Fikir Projesi Yarışması

Işıklar Yapı Ürünleri''''nin ana sponsorluğunda Gölpazarı Belediyesi işbirliği ile öğrencilere yönelik düzenlenen yarışmanın organizasyonu MSGSÜ yürütücülüğünde Köyünü Yaşat Projesi tarafından gerçekleştiriliyor. Proje teslimi için son tarih 20 Ekim 2016.

189 Apartmanı

Düzce''''de butik bir apartman projesi DMTO 2012 / Demir Mimarlık Tasarım Ofisi tarafından tasarlandı.
Tasarım Ekibi: Can Demir
Pin It