RAF'ın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
ile bağlan.
 
A: Nispetiye Mah. Aytar Cad. No:24 K:1-2-3, 1.Levent - İstanbul
T: 0212 279 29 03

Tepta Aydınlatma
Tepta Aydınlatma''''nın Temsil Ettiği iGuzzini Renzo Piano Sergisi''''ni Aydınlatıyor

Tepta Aydınlatma tarafından 25 yılı aşkın süredir temsilciliği yürütülen iGuzzini, 15 Eylül 2018''''de başlayan ve 20 Ocak 2019 tarihine kadar devam edecek olan Royal Academy of Arts Londra’da yapılacak Renzo Piano sergisinin aydınlatma ortağı olacak.

PETRA 25 Yaşında

PETRA The Flooring Co. bu sene kuruluşunun 25. yılını kutluyor.

Londra Tasarım Bienali’nde Türkiye''''yi Temsil Edecek HousEmotion, Tepta ile Aydınlanıyor

Tabanlıoğlu Mimarlık tarafından tasarlanan ve geçtiğimiz Nisan ayında Milano’da sergilenen HousEmotion yerleştirmesi, Eylül ayında açılacak Londra Tasarım Bienali’nde Türkiye’yi temsil edecek.

Vardiya Projesi Tepta ile Aydınlatılıyor

Tepta Aydınlatma Venedik Bienali 16. Uluslararası Mimarlık Sergisi Türkiye Pavyonu''''nda sergilenecek Vardiya projesinin aydınlatmasını üstleniyor.

Tepta Aydınlatma''''dan "Işık" Kitabı

Tepta Aydınlatma, aydınlatma konusunda makaleleri, Gündüz, Işık, Gece sergisi işlerini ve ilgili firmalarla röportajları içeren "Gündüz, Işık, Gece" başlıklı kitabını tanıttı.

İsmet Doğan’ın “Ben Bir Bedenim" Sergisi Tepta İle Aydınlanıyor

Hasköy İplik Fabrikası’nda 31 Ekim 2016 tarihinde açılacak olan İsmet Doğan’ın “Ben Bir Bedenim” isimli sergisinin aydınlatmasını TEPTA üstlendi.

Darzanà Projesinin Aydınlatması Linea Light Group ile Tepta İşbirliğinde Yapılacak

Tepta Aydınlatma Venedik Bienali 15. Uluslararası Mimarlık Sergisi Türkiye Pavyonu''''nda sergilenecek Darzanà projesinin aydınlatmasını 2010''''dan bu yana temsilcisi olduğu Linea Light Group ile birlikte üstleniyor.

Tepta Aydınlatma 25. Yılı Kutlaması

TEPTA Aydınlatma, 25. yılının onuruna özel bir ışık sergisi düzenliyor. İstanbul Modern Sanat Müzesi’nde gerçekleştirilecek sergi, 18 Ekim 2016 tarihinde kapılarını açacak.

Mimarlarla Sohbet - Cem Sorguç

Tepta Aydınlatma tarafından düzenlenen “mimarlarla sohbet" programının ilki, 19 Nisan''''da mimar Cem Sorguç''''un katılımı ile yapılacak.

Mimarlarla Sohbet - Dara Kırmızıtoprak

Tepta Aydınlatma tarafından düzenlenen “mimarlarla sohbet" programının 2.si, 28 Nisan''''da Dara Kırmızıtoprak''''ın katılımı ile yapılacak.

Mimarlarla Sohbet - Atilla Kuzu & Levent Çırpıcı

Tepta Aydınlatma tarafından düzenlenen “mimarlarla sohbet" programının 3.sü, 10 Mayıs''''ta Atilla Kuzu ve Levent Çırpıcı''''nın katılımı ile yapılacak.

Mimarlarla Sohbet - Nevzat Sayın

Tepta Aydınlatma tarafından düzenlenen “mimarlarla sohbet" programının 4.sü, 16 Mayıs''''ta Nevzat Sayın''''ın katılımı ile yapılacak.

Gündüz, Işık, Gece Sergisi

Gündüz, Işık, Gece sergisi 26 Şubat''''a kadar İstanbul Modern Sanat Müzesi’nde görülebilir.

Tepta Aydınlatma''''dan Yeni Bir Söyleşi Serisi: Işıklı İnsanlar

Tepta Aydınlatma bu yıl söyleşilerine yeni bir seri ile devam ediyor: "Işıklı İnsanlar".

Mimarlıkta Dün, Bugün, Yarın

2014''''ten bu yana Venedik Bienali Uluslararası Mimarlık Sergileri''''nde Türkiye Pavyonu''''nun küratörlüğünü üstlenmiş isimler, 21 Kasım 2018 Çarşamba akşamı TEPTA''''da bir araya geliyor.

Kaş Marina

Marina alanı, Kaş’ın Batı’sında, ana kara ile Çukurbağ Yarımadası arasında kalan Bucak Denizi’ne ve Kaş-Kalkan kara yoluna paralel uzanmaktadır.
Tasarım Ekibi: Cemal Mutlu, Türkiz Özbursalı

Akdeniz Medeniyetleri Araştırma Enstitüsü (AKMED)

Yenilem Mimarlık tarafından Antalya Kaleiçi''''nde 1992-2014 yılları arasında restore edilen yapılar Akdeniz Medeniyetleri Araştırma Enstitüsü (AKMED) olarak 2014 yılında hizmete açıldı.
Tasarım Ekibi: Sinan Genim

Haaz

Teşvikiye''''de bulunan Haaz''''ın yenileme ve iç mekan tasarım projesi GAD & Gökhan Avcıoğlu tarafından yapıldı.
Tasarım Ekibi: Gökhan Avcıoğlu

Castlerock

Castlerock, her birinin kendi bahçesi ve havuzu olan 16 ayrı konuttan oluşan, restoranlar ve bir barın bulunduğu yaşam kompleksi.
Tasarım Ekibi: Dara Kırmızıtoprak, Gökhan Avcıoğlu
Pin It