RAF'ın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
ile bağlan.
 
A: İnönü Mah. Kayışdağı Cad. Kandiş İş Merkezi No:128 Kat:2 D:3 34755, Küçükbakkalköy, Ataşehir – İstanbul
T: 0216 577 04 34
F: 0216 577 04 35

Unigen Yapı Malzemeleri
Unigen Her Adımda "Tasarım"ın 3. Etkinliğine Katılacak İsimler Belli Oldu

Unigen ve Arkitera iş birliğinde düzenlenen Her Adımda "Tasarım" etkinlik serisinin üçüncüsüne katılacak isimler belli oldu.

Unigen Her Adımda "Tasarım" Etkinliğinin Yeni Durağı BG Architects

Unigen ve Arkitera iş birliğinde düzenlenen Her Adımda "Tasarım" etkinlik serisinde Türkiye''''nin önde gelen mimarlık ofislerinin kapılarını sizler için aralıyoruz. 16 Mayıs''''taki yeni durağımız BG Architects.

Unigen Her Adımda "Tasarım" Etkinliğinin İkinci Durağı Tabanlıoğlu Mimarlık

Unigen ve Arkitera iş birliğinde düzenlenen Her Adımda "Tasarım" etkinlik serisinde Türkiye''''nin önde gelen mimarlık ofislerinin kapılarını sizler için aralıyoruz.

Unigen ile Mimarlık Ofislerinin Kapılarını Sizler İçin Aralıyoruz

Unigen ve Arkitera iş birliğinde düzenlenen Her Adımda "Tasarım" etkinlik serisinde Türkiye''''nin önde gelen mimarlık ofislerinin kapılarını sizler için aralıyoruz.

Unigen ''''Her Adımda'''' Kadın Tasarımcı ve Adaylarının Yanında

Unigen, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü''''nde bugünün güçlü kadın tasarımcıları ile geleceğin kadın tasarımcı adaylarını bir masa etrafında buluşturuyor.

2018''''de En Çok İncelenen Yapı Malzemeleri

Geride bırakmakta olduğumuz 2018 yılında Arkitera''''da birçok ürün tanıtımı yer aldı. Yıl boyunca Arkitera.com''''da en çok ilgi gören beş yapı malzemesini sizler için derledik.

[Güncel] Konuşmalar Serisi: "Mekanlarda Esnek Zemin Çözümleri"

Gebze Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nün düzenlediği "Güncel Konuşmalar Serisi" programı dahilinde, "Yapıda İnovatif Çözümler" teması ile gerçekleşecek seminer 27 Kasım''''de GTÜ Mimarlık Fakültesi N Blok''''ta yapılacak.
Pin It