RAF'ın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
ile bağlan.
RAF Ürün Dergisi’ne nasıl abone olabilirim? Abonelik koşulları nelerdir?
RAF Ürün Dergisi İnternet Sitesi’nde bulunan abonelik formlarını eksiksiz bir biçimde doldurarak dergiye abone olabilirsiniz. Abonelik başvurusunda, mimarlık ofislerinde, kurumların satınalma bölümlerinde çalışanlar, ilgili bölümlerde akademisyenlik yapanlar, son sınıf öğrencisi ya da yüksek lisans öğrencisi olanlar tercih edilecektir. Doldurulan abonelik formları RAF Ürün Dergisi ekibi olarak incelenecek, aboneliğin geçerli olabilmesi için kişilerin mesleki pozisyonlarında malzemeyi seçme, önerme ya da karar verme koşullarından birisi aranacaktır.

Neden reklam değil de ürün tanıtımı?
RAF Ürün Dergisi, yapı sektöründeki mimarların ve üreticilerin ortak çıkarlarını buluşturacak yepyeni bir konsepte sahip. Dergi, mimarlık ofislerinin projelerinde kullanmak üzere yeni ürünlere ve malzemelere periyodik olarak ulaşmalarını sağlıyor. Dergi, reklam cümlelerinden uzak ve yapı sektörü profesyonellerinin malzeme seçimi sırasında ürün hakkında bilgi almalarına yönelik tanıtımlar içeriyor.

Dergide yer alan firmalara nasıl ulaşabilirim?
Firmaların iletişim bilgilerine ürün tanıtım sayfalarındaki iletişim kutularından ulaşılabileceği gibi RAF Ürün Dergisi İnternet Sitesi’ndeki interaktif formlar sayesinde de firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

RAF Ürün Dergisi’nde firmamızın ürünleri ile nasıl yer alabiliriz? Dergide yer alma koşulları nelerdir?
RAF Ürün Dergisi’nde yer alma koşullarını ayrıntılı bir biçimde öğrenmek için internet sitesindeki rezervasyon formunu doldurmanız yeterlidir.

RAF Ürün Dergisi’nde ürün tanıtımı yerine ilan ile yer almam mümkün mü?
RAF Ürün Dergisi’nde, yapı sektörü firmalarının reklamlarına yalnızca arka kapak, arka kapak içi ve ön kapak içinde yer veriyoruz. Yapı sektörü dışında kalan firmalar, reklam ile dergiye katılabilirler. Ayrıntılı bilgi için rezervasyon formundan yararlanabilirsiniz.

RAF Ürün Dergisi'nde ürün tanıtımı ile yer almak için teknik koşullar nelerdir?
RAF Ürün Dergisi'nde yer alma koşulları için bu dosyayı inceleyebilirsiniz.