Türkiye’nin yapı malzemesi dergisi.

Mimarlık ofislerinde projelerde kullanılmak üzere yeni ve seçkin ürünlere ve malzemelere kısa zamanda ulaşılmasını hedefleyen bu yayın, mimarları yoran reklam sloganlarından, reklam cümlelerinden uzak, profesyonel tanıtımlar içeriyor.

Arkitera.com’un en yoğun takip edilen bölümü haline gelen Ürün Tanıtımı Bölümü’nün başarısından ve deneyimlerinden yola çıkılarak ve pek çok mimarlık ofisinin görüşleri alınarak hazırlanan dergi, mimarlık, iç mimarlık ofislerine, müteahhitlik firmalarının ve satınalma karar veren profesyonellerin adreslerine ücretsiz olarak yollanıyor.

RAF Ürün Dergisi’nin kapağı her sayıda tanınmış bir mimar, tasarımcı ya da grafiker tarafından tasarlanıyor.

RAF Ürün Dergisi’nde 2007 Mart sayısından itibaren Türkiye’den seçilen uygulanmış bir mimari proje, konsept aşamasından nokta detaylarına kadar 16 sayfalık bir dosya ile tanıtılıyor.

Son sayıdan içerikler

İç MekanProje

Karaköy Lokantası

2 Mins read
MimariProje

CAJA by Maxx Royal

5 Mins read
Söyleşi

Doğan Mete

3 Mins read

Dergi Okurun Ne İşine Yarar?

Güncel ürünler, reklam kokmayan, ürünün mimari, teknik özelliklerini öne çıkaran, güncel referanslar ile zenginleştirilen metinler içerdiği için projesi için malzeme arayan sektör profesyonellerinin başvurduğu en önemli kaynaklardan birisidir.

Dergi Firmanın Ne İşine Yarar?

Türkiye’nin en çok iş yapan mimarlık, müteahhitlik ve inşaat firmalarına eksiksiz ulaşan dergi, bu firmaların malzeme araştırması sırasında önemli başucu kaynaklarından birisidir. Yıllardır kendini kanıtlamış, sürekli güncellenen abone ağı ve Arkitera.com’un güçlü trafik akışından destek alan internet yayını da dergiyi öne çıkaran unsurlardır.

Nasıl Yer Alırım?

RAF Ürün Dergisi’nde tek ya da birden fazla sayfadan oluşan Ürün Tanıtımı (Advertorial-metin ve görselli sayfa), İlan sayfası (tamamı görselden oluşan) ve derginin abonelerine ek olarak broşür, katalog, numune, kartela gönderimi yaparak yer alabilirsiniz.