İç Mekan ÜrünüIslak MekanÜrün

Cosentino, Büyük Boyutlu Dekton Yüzeylerle Banyolara Stil Katıyor

Cosentino, devrim yaratan markası Dekton ile yüzeylerde yenilikçi çözümler sunuyor. Klasik veya modern birçok farklı tarz seçeneği ile kalite, dayanıklılık ve hijyen gereksinimlerini karşılayan Cosentino’nun ultra kompakt yüzeyi Dekton, banyolara alışılmışın dışında bir yorum katıyor. Çarpıcı tasarıma sahip ürünleriyle dikkat çeken Dekton, uygulamaya ve yaratılmak istenen etkiye bağlı olarak, farklı kalınlıklardaki yüzeyleriyle banyolarda istenilen tasarımları hayata geçirme olanağı sunuyor.

Banyo Zemini ve Duvarları İçin Dekton

Büyük boyutları sayesinde banyolarda daha az parçayla daha geniş alanların kaplanmasını sağlayan Dekton, azalan ek yeri sayısıyla banyoları daha hijyenik ve akıcı bir tasarıma kavuşturuyor. 320×144 cm boyutundaki standart Dekton plakaların 8 mm kalınlığı zeminler için tercih edilirken; 4 ve 8 mm kalınıkları ise banyo duvar kaplamalarında kullanılabiliyor.

Dekton Optimma

Cosentino’nun ultra kompakt yüzeyi Dekton’un duvar kaplaması için özel olarak geliştirdiği Optimma, günümüz modern evlerini geleceğe taşıyor. 260×100 cm ölçüleri ile fire oranlarını düşüren Optimma, 4 mm kalınlığı ile duvarlara binen yükü azaltıyor. Optimma, duvarlarında; mermer hissi isteyenler için Rem, krem tonları sevenler için Aeris, beton görüntüsü arayanlar için Kreta, koyu dokunuşlar için Kelya renk seçeneklerini sunuyor. Bu dört renk, yarattığı hisle evleri yeni bir değişimin başlangıcına sürüklüyor.

Dekton Slim

Cosentino’nun Ar-Ge departmanı tarafından geliştirilen Dekton Slim, yüksek performans ve hafif malzemeler gerektiren projeler için daha ince ve hafif yapısıyla ideal bir çözüm sunuyor Dekton Slim, 4 mm inceliği, 320×144 cm büyük boyutuyla sınırsız tasarım imkanı tanıyor. İnce ve hafif yapısı, Dekton Slim’i banyo duvar kaplamalarında sağlam ve üstün performanslı bir yüzey haline getiriyor. Dekton Slim, 20 farklı renk seçeneğiyle sıra dışı bir tasarım isteyenlerin hayallerini süslüyor.

Uzun Yıllar Kusursuz Kullanım Ayrıcalığı

Dekton’un 4 ve 8 mm kalınlıklardaki ürünleri; maliyette düşüş, montaj ve taşımada kolaylık ve fire oranlarında da azalma sağlıyor. İster dikey ister yatay kullanımıyla Dekton, banyoların hem zemin hem de duvarlarında farklı renk seçenekleriyle hayal edilen tasarımları gerçeğe dönüştürüyor. Gözeneksiz yapıları sayesinde sıvı geçirmeyen yüzeyler; UV ışınlarına, çizilmelere, lekelere, suya ve ani ısı şoklarına karşı gösterdiği üstün direnç ile kusursuz bir kullanım sunuyor. Dayanıklılığı ve kolay bakımıyla ilk günkü canlılığını kaybetmiyor.

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…