İç Mekan ÜrünüIslak MekanÜrün

Cosentino, Silestone’un Yeni Renkleriyle 2020’ye Hazırlanıyor

Dünyanın en büyük kuvars yüzey üreticilerinden Cosentino, zamansız zarafetin saf estetikle buluştuğu, doğal taşlardan ilham alınarak tasarlanan Silestone Eternal koleksiyonunun göz kamaştırıcı etkisini, Silken Pearl ve Eternal Noir ile sürdürüyor. 

Cosentino, patentli nano teknolojisi N-Boost ile ürettiği Silestone Eternal serisinin yeni renkleri ile 2020’ye merhaba diyor.

Yüzey Parlaklığıyla Göz Kamaştırıyor
Serinin diğer renkleri gibi Silken Pearl de N-Boost teknolojisinin olağanüstü yüzey parlaklığı ve renk yoğunluğuyla göz kamaştırıyor ve üstün teknolojik performansıyla göz dolduruyor. Nano teknoloji sayesinde yüzey, üzerinde sıvı tutmadığından kirlenmiyor ve yüzey temizliği şimdiye kadar olmadığı şekilde kolaylaşıyor. Darbeye ve çizilmelere karşı da yüksek direnç sağlıyor.

Farklı Dekorasyon İhtiyaçlarına Cevap Veriyor
Koyu siyah, doğal taşların asimetrisi ve zarafetinden esinlenen hassas bir tasarımı yansıtan Eternal Noir, düz çizgilerden oluşan klasik kompozisyonları ile mekanlara zarif bir görünüm katıyor. İnce beyaz damarlardan oluşan mermer efektli Silken Pearl, iki tonlu zarif krem rengi ile farklı dekorasyon ihtiyaçlarına cevap veriyor.

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

Dekton Optimma: Duvarlar İçin Özel Üretildi

İnce YapıÜrün

QUA Granite ile Mutfak ve Banyolarda Modern ve Estetik Çizgiler

Haber

SRA Stone Gallery Antalya Deposunu Açtı