Çatı - Cepheİnce YapıÜrün

Cosentino’nun Ultra Kompakt Yüzeyi Dekton’un Yeni Renk Koleksiyonu: Kraftizen

Zanaat ve Teknolojinin Mükemmel Kombinasyonu
Mimari ve tasarım için yenilikçi, sürdürülebilir yüzeylerin üretimi ve dağıtımında dünya lideri Cosentino Group, ultra kompakt yüzeyi Dekton®’un zanaatkarlığı ve teknolojiyi mükemmel şekilde bir araya getiren yeni renk koleksiyonu Kraftizen ile çok yönlü beş rengi kullanıcılarla buluşturuyor.
Cosentino’nun ultra kompakt yüzeyi Dekton’un yeni renk koleksiyonu Kraftizen, zengin renklere ve derin dokulara sahip kadifemsi yüzey özellikleriyle ile beş duyuya seslenen dayanıklı bir yüzey yaratıyor. Zanaatkarların yüzyıllar boyunca mükemmelleştirdiği tekniklere teknolojik bir yorum katan Umber, Nacre, Argentium, Micron ve Albarium zeminler, duvarlar, masalar ve tüm yüzeyler için ilham veriyor.

Zamansız ve asi bir renk: Umber
Kendine has eşsiz özellikleriyle zamansız ve asi bir görünüm sunan Umber, toprak kırmızısından aldığı sıcaklığı ve rahatlığı yüzeyin her noktasına yansıtmayı başarıyor. 2023’ün dekorasyon trendleri arasına giriş yapan Umber, yaşam alanlarının her kısmında uyumlu duruşuyla öne çıkıyor.

Nacre evlere sedef dokunuşu getiriyor
Tüm duyuları harekete geçiren Nacre, tasarımın her santimine eşlik ediyor. En ince ışık ve gölge etkileşimini her köşeye yayan bu özel renk, yüksek dekoratif ve duygusal değer için de özel bir zevk alanı yaratıyor. Bu ayrıcalık ise evlere sedef dokunuşu ve dalgaların sesini getiriyor.

Argentium çarpıcı bir görünüm sunuyor
Hem sıcak hem de soğuk bir atmosfer yaratmak isteyenlere çarpıcı bir görünüm sunan mat gri Argentium, hayal ettiklerinizi özgün ve en özel alanlarda yaşanabilir kılıyor. Yaşadığınız her andan ilham alarak evinizi farklı alanlar özelinde tasarlamanıza yardımcı oluyor.

Yaşam alanınızda Micron ile huzur etkisi
Zarif ve ölçülü bir renk olan Micron’un desenleri onu canlı ve nefes alan bir malzeme haline getiriyor. Bu derin renk, evlere huzurlu bir hava katarak rahatlatıcı bir sakinlik duygusu sağlıyor.

Albarium tek başına tüm atmosferi değiştirebiliyor
Mermer tozuna atıfta bulunan pudramsı bir beyaz olan Albarium, kullanıldığı mekanlara incelik katıyor. Kullanıldığı alan fark etmeksizin evin farklı noktalarında tek başına tüm atmosferi değiştirebilme gücünü de elinde tutuyor.

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…