Islak MekanÜrün

Creavit’ten Zeon Banyo Mobilyası

Türkiye’nin global banyo markası Creavit, modern ve minimal çizgiler taşıyan Zeon Banyo Mobilyası ile banyolarında doğallık, sadelik ve sakinliği tercih edenlere sesleniyor.

Özgün tasarımı ve fonksiyonelliğiyle Zeon, evlerimizde trafiğin en yoğun olduğu, kişisel bakımımızı yaptığımız, arındığımız ve tüm enerjimizin odak noktası olan banyoları karmaşadan uzaklaştırarak estetiğe ve özgürlüğe çağırıyor.

Diş fırçaları, şampuanlar, parfümler kişisel bakım ürünleri, saç kurutma makinesi… Evlerin kalbi sayılan banyolar günlük koşuşturma karşısında çoğu zaman yorgun düşebilir ve kolayca dağılabilir. Zeon, banyoya dair her şeyi saklamaya imkân sağlayan geniş boy dolabı ve ekstra saklama alanı sağlayan alt rafı ile hem hayata düzen katıyor hem de zaman kazandırıyor. Dokunmatik LED aydınlatmalı ayna ile kombin edilen Zeon, şıklığın yanında konfor da sunuyor.

Alt modül ve boy dolabında beyaz, azurre blue ve palazzo renk alternatifleri sunan Zeon, antrasit, cappuccino ve beyaz renk alternatiflerine sahip 100 cm’lik ölçüsü ile geniş kullanım alanı sağlayan Creavit Su serisi lavabo ile mükemmel uyum sağlıyor.

İlgili Yazılar
Islak MekanÜrün

Yeni Nesil Banyolarda Geberit İmzası

Islak MekanÜrün

Roca Infinity Koleksiyonu ile Göz Alıcı Banyolar

İnce YapıÜrün

QUA Granite ile Mutfak ve Banyolarda Modern ve Estetik Çizgiler