Çatı - Cepheİnce YapıÜrün

Çuhadaroğlu interal MN50 ve ST70

Toplam 94.541 m²’lik inşaat alanı ve 20.000 kişilik kapasitesi ile Göztepe Gürsel Aksel Stadyumu, çatısında yeşillendirilmiş 650 metrelik bir yürüyüş yolu, etkinlik alanı ve birçok sosyal kullanım alanlarını barındırmakla beraber, yüksek ses akustikli modern bir mimariye sahiptir.

2020 yılında tamamlanan stadın yapımında Çuhadaroğlu interal MN50 cephe sistemi ve ST70 kapı ve pencere sistemleri kullanılmıştır.

ST70

Kapı ve pencere sistemlerinde en çok tercih edilen sistemlerden biri olan ST70 sistemi, kendine özgü çizgisi ile yapılara görsel beğeni kazandırır, düşük ısı geçirim katsayısı ile enerji tüketimini önemli ölçüde azaltır. ST70 kapı ve pencere sistemi, mevcut sistemlerin bütün özelliklerini bünyesinde toplamakta ve geniş kapsamlı uygulama seçenekleri ile tüm beklentileri hayata geçirebilmektedir.

Fiyat-performans kriterini en iyi karşılayan sistemlerden biri olan ST70, düz ve radyüslü seçenekleri ile zenginleştirilen pencereler ve hemyüz çizgilere sahip kapılar ile uygulama ve montaj kolaylığını da beraberinde getirmektedir. Ayrıca yeni nesil Bodrum kol ailesi ile de şık bir görünüme sahiptir.

• Su Geçirimsizliği: Class 9A
• Rüzgara Dayanım: C1 / B1
• Isı Geçirim Katsayısı: Uw: ≤ 2,1 W/m2K/Ug:≤ 1,7 W/m2K
• Hava Geçirgenliği: Class 4

İlgili Yazılar
Çatı - CepheÜrün

LAMILUX ile Gün Işığından Gelen Özgürlük

Isıtma-Soğutma SistemleriÜrün

Radiva Isı Sistemleri

İnce YapıÜrün

Çuhadaroğlu’ndan Yeni Kapı ve Pencere Sistemi DS 70

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

×
MimariProje

Göztepe Gürsel Aksel Stadyumu