Kullanıcıya Yönelik SistemlerÜrün

Çukurova Isı’dan Goldsun CC

Çift Kademeli Brülör
Goldsun CC ısıtıcılarında çift kademeli brülör ile istenen konfor düzeyi sağlanmaktadır. Havanın sıcaklığına göre düşük veya yüksek kademeli ısıtma ile rahatsız olunmadan ısıtma yapmak mümkündür.

Cihaz Verimi
Goldsun CC ısıtıcılarında ışınım verimleri, patentli alman malı seramik plakalar, özel tasarım brülör, bunların ön ve arkasındaki rüzgar korumaları ve reflektörleri sayesinde maksimize edilebilmekte ve bu sayede düşük kapasitelerde bile konforlu bir ısıtma sağlanabilmektedir.

Estetik ve Kullanışlı Tasarım
Goldsun CC ısıtıcıları özellikle kafe, restoran, kış bahçesi gibi alanlarda mimari açıdan göze rahatsızlık vermeyecek şekilde kullanılabilmeleri amacıyla her türlü kablo vb. bağlantı aparatlarını gizleyen estetik ve kullanışlı tasarıma sahiptir.

Rüzgar Dayanımı
Goldsun CC ısıtıcılarının seramik plakalarının önüne yerleştirilen yüksek ısıya dayanıklı özel ızgaralar karşıdan gelen rüzgarı önemli ölçüde yavaşlatabilmekte ve bu sayede yanmanın devamını sağlamaktadır. Bu ızgaralar özel formları vasıtasıyla ışınım veriminin artmasına da destek olmaktadır.

Isı Şapkası
Goldsun CC ısıtıcılarının üzerine gerektiğinde monte edilebilen özel şapkaları vasıtasıyla cihazlar tente, pergola gibi malzemelerin altındaki kullanımlarda üstteki malzemelere zarar vermez.

Kolay Montaj Konsolu
Goldsun CC ısıtıcıları ile birlikte verilen montaj konsolları ve aparatları marifetiyle ısıtıcılar çok değişik mekanlara kolaylıkla monte edilebilmektedirler.

Yansıtıcı Reflektör
Piyasada birçok üründe bulunmayan reflektör, ısıtıcıların performansını artıran bir diğer unsurdur. Bu sayede cihazdan yayılan enerji odaklanarak, havaya değil mekandaki müşterilerin üzerine yönlendirilir.

Uzaktan Kumanda
Opsiyonel olarak frekans kontrollü uzaktan kumanda uygulamak mümkündür. Bu sayede tek bir kumandadan 16 cihaza ve 50 metreye kadar kontrol imkanı sağlar.

İlgili Yazılar
Isıtma-Soğutma SistemleriÜrün

Radiva Isı Sistemleri

Isıtma-Soğutma SistemleriÜrün

Çukurova Isı'dan Dekoratif Isıtma Çözümleri: Platinum ve Tungsten

Dış Mekan ÜrünüÜrün

Çukurova Isı’dan Profesyonel Infrared Isıtıcılar: Goldsun