Kullanıcıya Yönelik SistemlerÜrün

Çukurova Isı’dan Goldsun CC

Çift Kademeli Brülör
Goldsun CC ısıtıcılarında çift kademeli brülör ile istenen konfor düzeyi sağlanmaktadır. Havanın sıcaklığına göre düşük veya yüksek kademeli ısıtma ile rahatsız olunmadan ısıtma yapmak mümkündür.

Cihaz Verimi
Goldsun CC ısıtıcılarında ışınım verimleri, patentli alman malı seramik plakalar, özel tasarım brülör, bunların ön ve arkasındaki rüzgar korumaları ve reflektörleri sayesinde maksimize edilebilmekte ve bu sayede düşük kapasitelerde bile konforlu bir ısıtma sağlanabilmektedir.

Estetik ve Kullanışlı Tasarım
Goldsun CC ısıtıcıları özellikle kafe, restoran, kış bahçesi gibi alanlarda mimari açıdan göze rahatsızlık vermeyecek şekilde kullanılabilmeleri amacıyla her türlü kablo vb. bağlantı aparatlarını gizleyen estetik ve kullanışlı tasarıma sahiptir.

Rüzgar Dayanımı
Goldsun CC ısıtıcılarının seramik plakalarının önüne yerleştirilen yüksek ısıya dayanıklı özel ızgaralar karşıdan gelen rüzgarı önemli ölçüde yavaşlatabilmekte ve bu sayede yanmanın devamını sağlamaktadır. Bu ızgaralar özel formları vasıtasıyla ışınım veriminin artmasına da destek olmaktadır.

Isı Şapkası
Goldsun CC ısıtıcılarının üzerine gerektiğinde monte edilebilen özel şapkaları vasıtasıyla cihazlar tente, pergola gibi malzemelerin altındaki kullanımlarda üstteki malzemelere zarar vermez.

Kolay Montaj Konsolu
Goldsun CC ısıtıcıları ile birlikte verilen montaj konsolları ve aparatları marifetiyle ısıtıcılar çok değişik mekanlara kolaylıkla monte edilebilmektedirler.

Yansıtıcı Reflektör
Piyasada birçok üründe bulunmayan reflektör, ısıtıcıların performansını artıran bir diğer unsurdur. Bu sayede cihazdan yayılan enerji odaklanarak, havaya değil mekandaki müşterilerin üzerine yönlendirilir.

Uzaktan Kumanda
Opsiyonel olarak frekans kontrollü uzaktan kumanda uygulamak mümkündür. Bu sayede tek bir kumandadan 16 cihaza ve 50 metreye kadar kontrol imkanı sağlar.

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…