Dış Mekan ÜrünüÜrün

Çukurova Isı’dan Profesyonel Infrared Isıtıcılar: Goldsun

Endüstriyel ve ticari ısıtma sistemleri konusunda 1991 yılından beri faaliyet gösteren ve 20.000’i aşkın referansa sahip olan Çukurova Isı, kendi markası Goldsun’ın yüksek yoğunluklu “infrared ısıtıcıları” ile özellikle açık ve yarı açık alanlarda ihtiyaç duyulan ısıtma sorununa çözüm buluyor.

İki saniye içerisinde 2250˚C flama sıcaklığına ulaşan ampulleri sayesinde Goldsun ısıtıcılar, benzerlerine kıyasla çok daha etkili ısıtma yapıyor. Rüzgardan etkilenmeden, her açıda çalışabilen ısıtıcılar; IP 55 sınıfı su korumasına sahip oldukları için açık alanda, hatta yağmur altında dahi güvenle kullanılabiliyor.

Goldsun ısıtıcılar, 1,5 kW’tan 4 kW’a kadar zengin kapasite seçenekleri ile sunuluyor ve radyo kontrollü uzaktan kumandaları sayesinde bir kumanda ile birçok cihaz çalıştırabiliyor. Kapanan şemsiyeler için özel üretilen şemsiye tipi cihazlardan duvar tipi cihazlara, renkli colorline serisinden az ışık yayan smooth serisine kadar değişik alternatifler sunan ısıtıcılar; kafeler, restoranlar, teraslar, pergola altları, açılır-kapanır sistemler, kış bahçeleri gibi açık ve yarı açık alanlar için çözüm oluyor.

Özel Tasarım Reflektör
Yüksek yoğunluklu “infrared” teknolojisinin son ürünü olan ve altı aylık Ar-Ge çalışmaları neticesinde geliştirilen özel reflektörleri sayesinde Supra serisi ısıtıcılarda, ampullerden çıkan ışınların tümü cisimlere yansıtılarak verim %28 artırıldı. Bu sayede Supra serisi ısıtıcılar benzersiz performans sunuyor. Şemsiye altı, pergola uygulamaları gibi ısının daha yoğun olarak fokuslanmasına ihtiyaç duyulan yerler için geliştirilen Aqua serisi ise, özel tasarım dar açılı reflektörleri ile bu ihtiyaca cevap veriyor.

Yüksek Kalite, Şık Tasarım
Hem Supra serisinde hem de Aqua serisinde kullanılan tüm malzemeler sağlam ve paslanmaz yapıda olup, uzun süreli kullanıma uygun. Deniz kenarlarında veya kayak merkezlerinde dahi iklim şartları ne kadar zor olursa olsun ısıtıcılar kaliteli görünümünden hiçbir şey kaybetmiyor. Estetik ve şık dizaynları sayesinde ise şık kafelerde ve restoranlarda görüntü kirliliği oluşturmuyor. Piyasadaki benzerlerine kıyasla ölçüleri çok daha küçük ancak özel teknolojileri sayesinde performansları çok daha büyük olan ısıtıcılar, fazla yer kaplamadan ve göze batmadan estetik görünüm sunuyor.

IP 55 Sınıfı Su Koruması ve Zengin Seçenekler
Dış ortamda, hatta yağmur ve kar altında dahi çalışabilen Goldsun ısıtıcılar ile her türlü iklim koşulunda sorunsuzca ısınmak mümkün. IP 55 sınıfı su koruması sayesinde yağmur ve kar işi engelleyemiyor. Bununla birlikte şemsiye tipi ısıtıcılar, kafe tipi ısıtıcılar veya mekana uygun sınırsız renk seçenekleri ile ısıtıcılar çok zengin opsiyonlar sunuyor.

Smooth Serisi: %80 Az Işık, Aynı Performans
Özel geliştirilen ampulleri ile Smooth serisi ürünler ısıtma performansından hiçbir şey kaybetmeden, uygulanan ortamı aydınlatmayan daha yumuşak ışık veriyor. Kafe ve restoranlarda, teraslarda veya balkonlarda, ışığa ihtiyaç duyulmayan tüm mekanlar için ışığı %80 azaltılmış olan Smooth serisi ürünler, mum ışığını andıran loş bir ambiyans oluşturuyor.

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…