Isıtma-Soğutma SistemleriÜrün

Radiva Isı Sistemleri

Radiva Isı Sistemleri modelleri ile estetik bir görünüm oluştururken, hızlı ve güvenilir olmayı da hedef edinmiştir, hem modern hem de klasik havlupan-radyatör modelleri ile her zevke hitap eden bir anlayışla yıllardır kendini yenilemeyi ve geliştirmeyi misyon haline getirmiştir.

Kurulduğu günden bu yana ısı sektörünün radyatör ve havlupan alanında öncü ve yenilikçi firması olmaya özen gösteren Radiva Isı Sistemleri hem yurt içi hem de yurt dışı pazarında başarılı bir şekilde büyümeye devam etmektedir.

Çelik, paslanmaz çelik, alüminyum, pirinç ve döküm gibi birçok malzemeden üretilen modeller, ev ve işyerlerine göz alıcı bir şıklık kazandırmaktadır. Kullanıcıların içini ısıtan Radiva markalı ürünler, tüm alanlara uyum sağlayabilecek sayısız modelle hizmet vermektedir.

Ulusal ve uluslararası arenada yetkin satış ekibi ve bayiiler kanalı ile oldukça geniş kitlelere ulaşmaktadır. Her dönemde yeni tasarımlara ve modellere yer vererek sektörün nabzını tutmaya çalışan Radiva, yıl içerisinde düzenlenen etkinliklerde de aktif bir şekilde bulunarak mimarlar ve iç mimarlarla bir arada olmaktadır.

Radiva Isı Sistemleri müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu bir anlayışla, profesyonel kullanıcılarla sürekli dirsek temasında bulunduğu gibi, nihai tüketicilerin de tüm sorularına anında cevap alabildikleri bir sistemde çalışmaktadır. Bayilik sistemi sayesinde ülkenin hemen her bölgesinde çözüm ortakları bulunan Radiva, maksimum ulaşılabilirlik düzeyinde olmaya gayret göstermektedir.

Modelleri ile estetik bir görünüm oluştururken, hızlı ve güvenilir olmayı da hedef edinen Radiva Isı Sistemleri, hem modern hem de klasik havlupan-radyatör modelleri ile her zevke hitap eden bir anlayışla yıllardır kendini yenilemeyi ve geliştirmeyi misyon haline getirmiştir.

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…