Islak MekanÜrün

Tasarım ve Fonksiyonun Uyumuyla Banyolarda Göz Alıcı Estetik: Geberit ONE

Yüksek mühendislik gücünü geleceğin teknolojileriyle buluşturan Geberit, farklı tasarımlardaki lavabolar, banyo mobilyaları ve aynalı dolapların birbirleriyle uyumunu ONE banyo serisi ile sağlıyor. Hem estetik hem de işlevsel açıdan etkileyici banyolar tasarlamak için çeşitli seçeneklere sahip ONE, ilkleriyle de öne çıkıyor. Geberit’in Türkiye’de ilk manuel bataryası ve yatay çıkışlı ilk lavabosuna sahip ONE, duvara entegre edilmiş aynalı dolabıyla da dört farklı aydınlatma konsepti sunuyor.

Daha iyi bir yaşam kalitesi için fonksiyonel tasarımlara imza atan İsviçreli sıhhi tesisat devi Geberit, ONE banyo serisinin gelişmiş yapısı sayesinde zarif bir banyo atmosferi yaratıyor. Modern tasarımıyla günümüz dünyasının standartlarını yeniden belirleyen ONE; lavabolar, banyo mobilyaları ve aynalı dolapların uyumunu estetik formlarıyla farklı bir seviyeye taşıyor.

Türkiye’de İlkte Yine Bir Geberit İmzası: Yatay Çıkışlı Lavabo

Banyoların tamamında daha fazla alan, esneklik ve temizlik imkanı veren Geberit ONE, yatay çıkışlı lavabosuyla Türkiye’de bir ilke imza atarak yeni bir bakış açısı getiriyor. Yüksek tasarım standartlarını işlevsellikle güçlendiren lavabodaki ürün giderinin yatay olarak orta alanda bulunmaması, sabun ve su sıçramalarının önüne geçerek hijyeni ön plana çıkarıyor.

Yenilikçi teknolojisiyle lavabo dolabının çekmecelerinde daha fazla alanın yaratıldığı ONE banyo serisinde lavabonun yatay görünüme sahip süzgeç sistemi ise, kendi içinde 10’dan fazla parçaya sahip yapısıyla sorunsuz kullanımı mümkün kılıyor.

Serideki ayna ve aynalı dolapların aydınlatma teknolojisi gündüz ve gece banyo kullanımını kolaylaştıracak şekilde kendiliğinden farklı modlarda çalışıyor. Yenilikçi aydınlatma konsepti sayesinde dört farklı aydınlatma moduna sahip olan ONE; gece için yönlendirme ışığı, rahatlık için mum ışığı, günlük kullanım için standart ışık ve her ayrıntıyı görmeyi kolaylaştıran çalışma ışığı ile farklı ihtiyaçlara çözüm üretiyor.

Serinin taş ve mermer görünümlü tezgahları ise ısıya, çizilmeye, darbelere, suya ve leke oluşumuna karşı üstün dayanıklılık göstererek Geberit kalitesini uzun yıllar koruyor.

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…