İnce YapıÜrün

ASAŞ REFD77 Katlanır Kapı Sistemleri ile Tasarımda Esneklik ve Güvenlik Maksimumda

Estetik ve performansı buluşturan tasarımları ile adından söz ettiren ASAŞ, mimarlara güçlü alternatifler üretmeye devam ediyor. Alttan taşıyıcılı katlanır kapı sistemleri segmentinde, Türkiye’de ilk defa ASAŞ tarafından yerli olarak geliştirilen REFD77 katlanır kapı sistemleri; tasarım, performans, esneklik ve güvenlik ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde özenle tasarlandı.

REFD77 katlanır kapı sistemleri, yüksek ısıses yalıtım değerleri ve hava-su sızdırmazlık performansı sağlıyor. Sistem, iç mekanları dış koşullardan maksimum seviyede korurken, teknik özelliklerindeki avantajları ile dikkat çekiyor.

7 ardışık kanat kullanımı ve alt rayda çalışarak yükü kasaya aktaran rulman sistemi sayesinde 3,50 m yüksekliğe ve 120 kg ağırlığa kadar yük taşıyabilme özelliğine sahip olan sistem, gömülü ve düşük eşik sistemi sayesinde zarif bir görüntü ve kolay kullanım imkanı sunuyor. Tasarımlarını, manzaradan en az fire ile yapmak isteyen mimarların tercihi REFD77, çağdaş yapılar için çözüm üretiyor.

REFD77 katlanır kapı sistemleri, olabilecek tüm ihtiyaçları karşılayan sistem aksesuarlarıyla eksiksiz bir seri olma özelliği taşıyor. Aksesuar altyapısının sunduğu avantaj ile her kanatta kilitleme imkânı sağlayarak güvenlik kaygısını ortadan kaldırıyor.

Bi-folding özelliğiyle hem içe hem de dışa açılım imkanı sunan REFD77, köşe birleşim özelliği ile de geniş alanlarda daha küçük ve kişiye özel bölümler yaratmak isteyen tasarımcılara yaratıcı ve esnek uygulama imkanları sunuyor.

Bir tedarikçiden çok çözüm ortağı kimliği ile müşterilerine hizmet veren ASAŞ, mimari projelerdeki ihtiyaçlara özel tasarımlar da gerçekleştiriyor. Üretim ve alüminyum konusundaki tecrübesini, mimari tasarım alanındaki bilgi birikimi ile pekiştiren firma; yüksek performanslı estetik sistemlerin hayata geçirilmesinde kilit rol oynuyor.

İlgili Yazılar
İç Mekan ÜrünüÜrün

Kastamonu Entegre’den Gıdayla Temasa Uygun Panel Yüzeyleri: Glossmax, GlossmaxPro, Mattplus, Medelam, Teknolam

İç Mekan ÜrünüÜrün

Kalekim Visuelle

Islak MekanÜrün

Roca'nın Tasarım ve İnovasyonu Bir Araya Getiren Küvetleri