Isıtma-Soğutma SistemleriÜrün

Form, Isı Pompası Alanında Yerli Üretimi WSHP ile Gücünü Artırıyor

Form Şirketler Grubu, 56 yıllık sektör deneyimi ve Ar-Ge çalışmaları ile yerli üretim faaliyetlerine devam ediyor. Türkiye’nin su kaynaklı ısı pompası konusunda öncü ve köklü firması Form, 2019 yılında yerli su kaynaklı ısı pompalarının seri üretimine başladı. Kalite, güvenilirlik, yüksek verimlilik, deneyimli satış sonrası hizmet ve devamlı müşteri memnuniyeti ilkesi ile firma, su kaynaklı ısı pompasında pazar liderliğini sürdürmeye devam ediyor. 200’den fazla AVM ve ofis projesinde 40.000’e yakın çalışan ısı pompası referansına sahip olan Form, yerli üretim Form WSHP ile bu alandaki gücünü artırdı.
Yüksek verimlilik değerleri, farklı kapasite seçenekleri, geniş çalışma limitleri, sessiz çalışma özelliği ve montaj kolaylığı düşünülerek tasarlanan Form WSHP, firmanın İzmir’de bulunan tesislerinde üretiliyor. Stoktan teslim kolaylığıyla ve tüm Türkiye’de deneyimli ve yaygın servis ağıyla, su kaynaklı ısı pompası projelerinde özellikle tercih ediliyor.

Form WSHP ısı pompaları, 3 – 22 kW arasında değişen altı farklı model kapasitesi ile bir projede karşılaşılabilecek tüm ihtiyaçlara çözüm sunuyor. Geniş çalışma limitleri sayesinde çevrim suyu sıcaklığının değişiminden bağımsız olarak yüksek performans sağlıyor. Ayrıca ekstra izolasyon ve kompresör ceketi opsiyonuyla, özellikle sessiz çalışma ortamlarının önemli olduğu ofis uygulamalarında yoğunlukla tercih ediliyor.

Opsiyonel “yüzde yüz taze hava” ekonomizörü sayesinde doğrudan taze hava ile çalışma özelliğine sahip olan bu cihazlar, özellikle pandemi döneminde artan taze hava ihtiyaçlarına alternatif sunuyor. Aynı zamanda opsiyonel UV-C çözümleri ile iç ortam hava kalitesinin ve temizliğinin artırılmasına olanak sağlıyor.

Termostat üzerinden 3 hızlı fan kontrolü sayesinde istenilen konforu sunan Form WSHP, farklı üfleme ve dönüş kanal yönü seçenekleriyle farklı mimari yapılara kolaylıkla uyum sağlıyor. Ayrıca gelişmiş merkezi kumanda ve dokunmatik ekran seçeneğiyle tek bir noktadan çoklu merkezi cihaz yönetimine olanak tanıyor.

Opsiyonel 2 kademeli elektrikli ısıtıcı seçeneği bulunan cihaz, elektronik taşma sensörlü drenaj tavası sayesinde güvenli yoğuşma suyu tahliyesi sunuyor. Ayrıca BMS ile de uyumlu şekilde çalışıyor.
İklimlendirmede verimlilik sunan ve konfor konusunda hassasiyet gösteren Form WSHP ısı pompaları, fiyat avantajı ve ürün kalitesiyle öne çıkıyor. Form WSHP yenilikçi özellikleri ve tasarımıyla, 30 yıldır bu konuda Türkiye’nin öncü ve en büyük deneyime sahip firması Form Grup’un bu alandaki bilgi birikimini yansıtıyor.

İlgili Yazılar
Çatı - CepheÜrün

LAMILUX ile Gün Işığından Gelen Özgürlük

Isıtma-Soğutma SistemleriÜrün

Mitsubishi Heavy Klima Filtrelerinin Covid-19’a Karşı Etkinliği Kanıtlandı

Isıtma-Soğutma SistemleriÜrün

RADIVA Radyatörler