Islak MekanÜrün

Banyo Tasarımında Sadelik ve Esneklik: Geberit iCon Banyo Serisi

Yaşam alanlarını sıradanlıktan kurtaran Geberit banyo koleksiyonun iCon banyo serisi, markanın bu bakış açısını taçlandırıyor. 

Pürüzsüz ve modern tasarımını geniş ürün yelpazesiyle buluşturan iCon, tüm banyolara uyumluluğuyla öne çıkıyor. Banyo mobilyası, ayna, lavabo ve asma klozet ile tam bir seri olan Geberit iCon, her banyo için ideal çözüm niteliği taşıyor.

Lineer tasarıma ve net çizgilere sahip Geberit iCon banyo serisi, modern bir tasarım dili sunuyor. Geniş ürün yelpazesi, tasarım esnekliği sağlarken banyosuna yaratıcı fikirler arayan ve modern bir hava katmak isteyen kullanıcılar ise Geberit iCon serisinden ilham alıyor.

Tasarım ve fonksiyon açısından birbirine entegre olarak tasarlanan Geberit iCon banyo mobilyaları, esnek kombinasyon seçeneğiyle banyolara farklı perspektiften bakılmasına olanak tanıyor. Doğal meşe, platin antrasit, beyaz renk seçenekleriyle sunulan banyo mobilyaları, kendi kendine kapanabilen çekmece mekanizmayla da kullanıcısının işini kolaylaştırıyor. Seride yer alan aydınlatması asimetrik şekilde de konumlandırılabilen Geberit iCon aynalar, mobilyalar ile mükemmel bir uyum sağlıyor. Aynaların yanına veya altına yerleştirilebilecek raflar ise Geberit’in diğer ürünleri gibi sınırsız özgürlüğe açılan kapının anahtarı oluyor.

İlgili Yazılar
Islak MekanÜrün

Yeni Nesil Banyolarda Geberit İmzası

Islak MekanÜrün

Roca Infinity Koleksiyonu ile Göz Alıcı Banyolar

İç Mekan Ürünüİnce YapıÜrün

Kastamonu Entegre’den Virüs ve Bakterilere Karşı Etkili Panel Yüzeyi: Safe Surface