Isıtma-Soğutma SistemleriÜrün

İklimlendirmeye Estetik Dokunuş: Mitsubishi Heavy Bal Peteği Tasarımı

56 yıllık Form Şirketler Grubu güvencesi ve Japon Mitsubishi Heavy ortaklığında kurulan Form MHI Klima Sistemleri, 2011’den bu yana Türkiye’deki satışını gerçekleştirdiği Mitsubishi Heavy Industries VRF sistem klimalar ile mekanların hava kalitesini yükselten iklimlendirme çözümleri sunuyor. Farklı renk ve çeşitleriyle her tarzda iç ortama uyum sağlayan Airflex klimalar, yeni bal peteği tasarımı ile mekanların havasına şıklık kazandırıyor.

Mitsubishi Heavy Airflex kaset tipi klimalar, sahip oldukları özel kanat teknolojisi ile rüzgarsız bir serinlik sağlıyor. Airflex, normal kaset tipi klimalardan farklı olarak dört ekstra Airflex kanadı sayesinde havanın yere değil, tavana paralel akışını sağlayarak soğuyan havanın ortama doğal ve homojen biçimde dağılmasına imkan tanıyor. Bu yönüyle mekanlardaki hava konforunu artırırken, daha esnek ve çoklu kanat kontrolü ile de soğuk çarpması etkisi yaratmıyor. Yenilikçi tasarımı ve ergonomik yapısı sayesinde FDTC modeli A’Design Awards ödülüne layık görülen Airflex, opsiyonel hareket sensörü sayesinde enerji tasarrufu da sağlıyor.

Mitsubishi Heavy’nin üstün rüzgarsız serinlik teknolojisi draft panel, FDT ve FTDC kompakt 4 yöne kaset tipi tüm klimalarda standart olarak yer alıyor. FDT tipi klimalar ise Shadow Black renk seçeneği ile estetik beklentilere de çözüm sunuyor.

Form Şirketler Grubu Hakkında

1965 yılında kurulan Form Şirketler Grubu, grup bünyesinde yer alan dört bağımsız firmasıyla merkezi, bireysel iklimlendirme ve endüstriyel uygulamalar alanında, yaşam kalitesini artıracak cihazların üretim, satış ve satış sonrası faaliyetlerini sürdürmekte; rezidanslardan otellere, okullardan hastanelere her tür bina, iş merkezi, fabrika ve alışveriş merkezleri için iklimlendirme sistem çözümleri sunmaktadır.

Form Şirketler Grubu’nun merkez ofisi Maslak, İstanbul’dadır. Ankara, Antalya, Adana, İzmir ve Bursa’da bölge müdürlükleri bulunmaktadır. Klima faaliyetlerinde merkezi klima sistemleri, VRF, split ve multi split klima cihazları temin eden Form Şirketler Grubu, aynı zamanda yerli imalat olarak günışığı aydınlatma sistemleri, doğal havalandırma – duman tahliye üniteleri, evaporatif soğutucular, fancoiller, ısı pompaları, klima santralleri, hava temizleme cihazları ve imzalanan lisans anlaşması kapsamında Lennox marka paket klimalar üretmektedir.

İlgili Yazılar
Çatı - CepheÜrün

LAMILUX ile Gün Işığından Gelen Özgürlük

Isıtma-Soğutma SistemleriÜrün

Mitsubishi Heavy Klima Filtrelerinin Covid-19’a Karşı Etkinliği Kanıtlandı

İç Mekan Ürünüİnce YapıÜrün

Kastamonu Entegre’den Virüs ve Bakterilere Karşı Etkili Panel Yüzeyi: Safe Surface