İç Mekan ÜrünüÜrün

Belenco’yu Seçmek İçin Çok Neden Var

Kuvars yüzey üretiminde Türkiye’de ve uluslararası pazarda liderliği hedefleyen Belenco, Türkiye’nin zengin ve nitelikli kuvars mineralini tasarım, sanat ve teknoloji ile yorumlayarak, katma değeri yüksek, çağdaş tasarımlarla uyumlu, estetik ve işlevsel kuvars yüzey ürünlerine dönüştürüyor.

Kuvarsla Gelen Işıltı

Belenco Kuvars Yüzeyler, ışıl ışıl görünümünü içerdiği kuvarsın doğal parlaklığından alır. Parlaklık sağlayıcı hiçbir kimyasal içermez. Zamanla cila ya da başka bir yüzey işlemine ihtiyaç duymaz.

Her Zaman Hijyeniktir

Sıvı emmeyen, gözeneksiz, kompakt yapısıyla leke tutmayan, bünyesinde mikroorganizmaların üremesine izin vermeyen Belenco, hijyenik bir yüzeydir. Belenco’nun hijyenik yapısı ve gıda temasına uygunluğu NSF tarafından onaylanarak, üzerinde yiyeceklerin güvenle hazırlanabileceği NSF51 sertifikası ile belgelenmiştir.

Çizilme Dayanımı

%90’ın üzerinde kuvars minerali içeren Belenco tezgahlar, gözeneksiz yapısı sayesinde yüzeyinde kalıcı leke barındırmayacak şekilde üretilmektedir.

İnsan Sağlığı İçin Güvenli

Belenco Kuvars Yüzeyler, insan sağlığı için zararlı herhangi bir gaz salınımı gerçekleştirmez. Bu özellik, uluslararası bir kurum olan Greenguard Environmental Institute tarafından da belgelenmiştir.

Belenco İnovatif Ürün Yelpazesi ile Büyüyor

Belenco 2018 koleksiyonu, değişen zevk ve ihtiyaçlara cevap verebilen birbirinden şık parlak ve seta (mat) dokulu yüzey seçenekleri sunuyor. Parlak yüzey ürünleri ile kuvarsın doğal ışıltısını mekanlara taşıyabilir ya da Seta ürün seçeneği ile ipeksi yüzeylerin rahatlatıcı hissi ile yenilenebilirsiniz.

Belenco, Türkiye’de üretimi ilk defa gerçekleştirilecek olan uzun damarlı kuvars plakaların üretimine başlamak üzere çalışmalarını tamamladı. Doğal Calacatta ve Nero Marquina mermerlerinden esinlenerek tasarlanmış yeni ürünler, canlı uzun damarları ve kendine özgü doğal desenleri ile tasarımlara değer katmaya hazır.

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…