İç Mekan ÜrünüÜrün

Belenco’yu Seçmek İçin Çok Neden Var

Kuvars yüzey üretiminde Türkiye’de ve uluslararası pazarda liderliği hedefleyen Belenco, Türkiye’nin zengin ve nitelikli kuvars mineralini tasarım, sanat ve teknoloji ile yorumlayarak, katma değeri yüksek, çağdaş tasarımlarla uyumlu, estetik ve işlevsel kuvars yüzey ürünlerine dönüştürüyor.

Kuvarsla Gelen Işıltı

Belenco Kuvars Yüzeyler, ışıl ışıl görünümünü içerdiği kuvarsın doğal parlaklığından alır. Parlaklık sağlayıcı hiçbir kimyasal içermez. Zamanla cila ya da başka bir yüzey işlemine ihtiyaç duymaz.

Her Zaman Hijyeniktir

Sıvı emmeyen, gözeneksiz, kompakt yapısıyla leke tutmayan, bünyesinde mikroorganizmaların üremesine izin vermeyen Belenco, hijyenik bir yüzeydir. Belenco’nun hijyenik yapısı ve gıda temasına uygunluğu NSF tarafından onaylanarak, üzerinde yiyeceklerin güvenle hazırlanabileceği NSF51 sertifikası ile belgelenmiştir.

Çizilme Dayanımı

%90’ın üzerinde kuvars minerali içeren Belenco tezgahınız, gözeneksiz yapısı sayesinde yüzeyinde kalıcı leke barındırmayacak şekilde üretilmektedir.

İnsan Sağlığı İçin Güvenli

Belenco Kuvars Yüzeyler, insan sağlığı için zararlı herhangi bir gaz salınımı gerçekleştirmez. Bu özellik, uluslararası bir kurum olan Greenguard Environmental Institute tarafından da belgelenmiştir.

Seta ve Parlak Doku Seçenekleri ile Belenco Kuvars Yüzey Ürünleri 2018 Koleksiyonu, Mükemmeli İsteyenlere İlham Veriyor

Değişen zevk ve ihtiyaçlara cevap verebilen, birbirinden şık parlak ve seta doku seçeneğiyle Belenco 2018 Koleksiyonu, tarzınızı yansıtan mekanlara kavuşmanızı sağlıyor. Parlak yüzey ürünleri ile kuvarsın doğal ışıltısını mekanlarınıza taşıyabilir ya da Seta ürün seçeneği ile ipeksi yüzeylerin rahatlatıcı hissiyle yenilenebilirsiniz.

Belenco, başta mutfak ve banyolar olmak üzere dayanıklı, şık ve çekici tezgahlar tasarlayarak konforu arttırmayı amaçlıyor. Ayrıca giriş – danışma bankolarında, basamak, denizlik, duvar ya da cephe kaplaması ve zemin döşemesi olarak uygulayabileceğiniz Belenco, estetik ve sağlam yapısıyla projelerin her alanında tasarımcıların en yakın çözüm ortağı oluyor.

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite ile Mutfak ve Banyolarda Modern ve Estetik Çizgiler

Haber

SRA Stone Gallery Antalya Deposunu Açtı

İç Mekan ÜrünüIslak MekanÜrün

Cosentino'dan Ethereal Collection

×
İç Mekan ÜrünüÜrün

Belenco’yu Seçmek İçin Çok Neden Var