İç Mekan ÜrünüIslak MekanÜrün

Cosentino’dan Ethereal Collection

Cosentino’nun yüzey endüstrisinde devrim yaratan markası Silestone, Eternal Collection’ın ardından mermer konseptindeki yeni serisi Ethereal Collection’ı piyasaya sundu. Ethereal, beyaz bir tuvale koyu tonlarda ince damarlar çizerek gökyüzünün masalsı güzelliğini kendi tarzında yorumluyor. Mermerden ilham alan Silestone’un ileri seviye ve son teknoloji ürün serisi; Ethereal Dusk, Ethereal Haze, Ethereal Glow ve Ethereal Noctis olmak üzere dört renkten oluşuyor.

Çevreye Duyarlı HybriQ+ Teknolojisi ile Döngüsel Ekonomiye Destek

Silestone Ethereal, Cosentino tarafından Silestone için geliştirilen özel teknoloji HybriQ+’ın sonucu olarak ortaya çıktı. Şirketin; çevreye, döngüsel ekonomiye ve sürdürülebilir yönetime bağlılığı ile tanımlanan yeni bir üretim süreci olan HybriQ+ teknolojisi sayesinde, yüzde 99 geri kazanılmış su ve yüzde 100 yenilenebilir elektrik enerjisi kullanımının yanı sıra, üretimde en az yüzde 20 geri kazanılmış hammadde kullanımı sağlanıyor. Ayrıca HybriQ+ teknolojisi, kristal silika varlığının önemli ölçüde azaltıldığı Silestone’un yeni formülasyonuyla öne çıkıyor. Kuvars yerine eşit veya daha iyi performansa sahip mineral hammaddelerin yeni bir hibrit formülasyonu kullanıyor. Bu yeni bileşim ile Silestone, mekanik ve teknik özelliklerini korumakla birlikte güzelliğini artıran bir estetiğe ulaşıyor.

Silestone Ethereal’dan Dört Farklı Renk Seçeneği

Ethereal Dusk, mavimsi tonların yer aldığı damarlar ile modern ve avangart bir dokunuş oluşturarak kentsel bir görünüm sergiliyor. Ufuktaki barış, dinginlik ve sükûneti temsil eden bu renk ile eşsiz, unutulmaz ve kişiye özel bir gökyüzü simgeleniyor.

Ethereal Dusk

Ethereal Haze, dinamik gri ton aralığı ile kişilik oluşturuyor. Bu renk, saf nötrlüğe karışan gradyanların etkileşimi ile hem sakinliği hem de karakteri yansıtıyor; rüzgarın bulutları dağların üzerinde hareket ettirmesi gibi optik bir huzur ve yumuşaklık illüzyonu yaratıyor.

Ethereal Haze

Ethereal Glow, klasik bir zarafetten yola çıkıyor. Altın rengi ve gri damarları, beyaz tonları ile birleşip tüm tasarımın içinden geçerek her köşeye bir renk vurgusu getiriyor. Gün batımından ve onun magmatik renkleri ile ışıltısından ilham alan renk, uluslararası üne sahip Silestone Eternal Calacatta Gold renginin bir evrimi olarak görülüyor.

Ethereal Glow

Ethereal Noctis, gelişmişlik ile eş anlamlı olarak tasarlandı. Yeni tasarım oluşurken; beyazın tonları, kısa gri ve siyah damarlarla ayrılarak kontrast, derinlik, sadelik ve modernlik sağlıyor. Gün batımından sonraki karanlıktan ilham alan ürün, gerçek dışı güzelliği ile göz dolduruyor.

Ethereal Noctis

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…