Islak MekanÜrün

Roca’dan Terran Duş Teknesi

Farklı malzeme ve şekillerdeki Roca duş tekneleri şık ve pratik çözümler sunuyor. Tamir edilebilme özelliği sayesinde de uzun ömürlü kullanım imkanı sağlıyor.

Banyoları yeni bir duş teknesi ile yenilemek, bu alanı daha ferah ve erişilebilir hissettiriyor. Roca’da her biri farklı stil ve malzeme kalitesine sahip çeşitli duş tekneleri arasından seçim yapılabilir. Farklı profillerden herkesin kullanımına olanak tanıyan Stonex® materyali ile üretilen duş teknesi, kayma önleyici özelliğiyle, yaşlı bir bireyin de banyo ihtiyaçlarına yenilikçi bir anlayış getirerek kullanıcı için kolaylık ve güvenlik sunuyor.  Kaygan ve ıslak zeminin neden olabileceği yaralanmaların önüne geçiyor. 

Süper İnce Duş Tekneleri

Stonex® dokulu kaymaz malzemeden üretilen Terran duş tekneleri serisinde çok çeşitli boyut ve renk seçeneği bulunuyor. Seri, banyo zemini ile mükemmel entegrasyon sunarken ince tasarımı ile göz zevkinize de hitap ediyor. Tamiri mümkün kılan ve istenilen ölçüye göre kesilebilme özelliğiyle birlikte çerçeveli, çerçevesiz, dikdörtgen, kare ve açılı modelleri bulunan Terran duş tekneleri, 2000 mm – 900mm arasında değişen uzunluk ve 1400 – 700 mm aralığındaki genişlik skalasına sahip alternatifleriyle her banyonun gereksinimine cevap veriyor. Terran duş teknelerinin olası hasarlara karşı dayanıklılığı yüksek ve kolay onarım sağlayan son derece esnek, hijyenik jel bir kaplaması bulunuyor. Bu özel jel dokusu ile evinizdeki ufak hasarları bile tamir etmenize imkan tanıyor. 

Seramikten üretilen Malta ise, ince duş teknesi modellerinin yer aldığı bir diğer Roca serisi. Malta duş tekneleri, entegre kaymaz tabana sahip ve minimal tasarımı ile seramik malzemenin dayanıklılığı ile birleşerek her banyo için kusursuz çözüm sunuyor. Dikdörtgen ve oval alternatifleriyle Malta duş tekneleri köşe teknesi seçeneğiyle de öne çıkıyor. 

Stonex Duş Tekneleri

Stonex® ile üretilen duş tekneleri ultra ince kenarları ile banyolara çok yönlülük sunuyor. Aynı zamanda sizi sıcak, farklı doğal dokuların keyfini çıkarmaya davet ediyor. Stonex®️ malzemesi, üretim sürecinde dokulu bir yüzey ile istenilen estetiği sunan yüksek kaliteli reçineler ve minerallerin eşsiz bir karışımından yapıldı. Bu duş tekneleri sadece görüntüsüyle değil, Stonex®️’in güçlü kayma önleyici özelliği ile işlevsellik arasındaki dengeyi sağlayarak kullanıcı konforunu artırmayı amaçlıyor. 

Beyaz, arduaz, siyah, inci, onyx, bej ve kahve olmak üzere 7 farklı rengi ile her tür banyo alanına hitap ediyor. 

Akrilik Duş Tekneleri

Yüksek dayanıklılık ve tasarım esnekliği de dahil olmak üzere birçok faydası olan akrilik malzemesinden üretilen Easy duş teknesinin çok uyumlu bir tasarımı bulunuyor. Formlarının nötrlüğü sayesinde çekici bir modern estetik sunan Easy duş teknesi, dikdörtgen ve köşe gibi farklı geometrileri ile farklı alternatifler sunuyor.

İlgili Yazılar
Çatı - CepheÜrün

LAMILUX ile Gün Işığından Gelen Özgürlük

Islak MekanÜrün

Yeni Nesil Banyolarda Geberit İmzası

Islak MekanÜrün

Roca Infinity Koleksiyonu ile Göz Alıcı Banyolar