İnce YapıÜrün

Çuhadaroğlu’nun En Yeni Sistemlerinden Ürün Konfigüratörü Uygulaması

Ürünlerin canlısını görmek ne kadar efektif olsa da, istenilen renklerde ve farklı kombinasyonlarda görmek her zaman mümkün olmayabiliyor. Halbuki dijital dünyada bu sorunu aşmak çok daha kolay.
İnteral mimari sistemlerini artık web ortamında ürün konfigüratörü uygulaması üzerinden incelemek mümkün. Çok nadiren rastlanabilecek bu uygulama sayesinde, sistemlerin numuneleri hazırlanmadan bitmiş hallerini görebilirsiniz.

Ürünün renk kartelalarımızda da yer alan toz boya rengini, eloksal olacak ise yüzey işlemini, aksesuar rengini ve cam rengini de seçebileceğiniz konfiguratörlerde 3 farklı açıdan ve yaklaştırıp uzaklaştırarak sistemleri inceleyebileceğiniz gibi, seçmiş olduğunuz özelliklerin özetini bir kapak görseli olarak da indirebilirsiniz.

www.interal.com.tr web adresine girip, ürünler kısmındaki ilgili ürünün konfigüratörüne tıklayarak uygulamadan faydalanabilirsiniz.

Konfiguratörler yeni özelliklere, aksesuarlara ve sistemlere de açık olarak dizayn edildi. Şu anda online olan konfiguratörler; ST Ailesi, C60, DS50 KT, DS50 VF, EC50, ECO60, PEARL38, PN38, S36 T, S40, S50 CV1, SL45, SL45 HS ve SL60 HS.

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…