Dış Mekan ÜrünüÜrün

Çukurova Isı Sistemleri

Endüstriyel ve ticari ısıtma sistemleri konusunda 1991 yılından beri faaliyet gösteren ve 10.000””i aşkın referansı ile Türkiye’nin önde gelen firmalarından olan Çukurova Isı, geniş ürün yelpazesi sayesinde kafe-restoran ısıtmasında da benzersiz çözümler sunuyor.

Seramik plakalı radyant ısıtıcılardan, borulu radyant ısıtıcılara, yüksek yoğunluklu elektrikli ısıtıcılardan, sıcak hava üreteçlerine ve daha birçok alternatif ile çözüm sunuyor. Çukurova Isı’nın bugün, Amerika’dan Avusturalya’ya kadar dünyanın dört bir tarafından distribütörlükleri bulunduğu gibi kendi markaları olan Goldsun ve Silversun ile de ürün gamı tamamlanıyor.

Seramik Plakalı Radyant Isıtıcılar
Kafe-restoran ısıtması için özel olarak tasarlanmış olan, LCD TV görüntüsü ile benzersiz estetik tasarıma sahip Platinum serisi, siyah mat görüntüsü ile her türlü dekorasyona uyum sağlayan Tungsten serisi ve çift kademeli rüzgardan etkilenmeyen patentli brülörleri ile Goldsun CC serisi seramik plakalı radyant ısıtıcılarla her türlü mekana uyum sağlayan alternatifler mevcut. Yüksek rüzgar hızlarında dahi benzerlerinde olmayan performansları ile hem konforlu hem de ekonomik ısınma sağlıyor.

Borulu Radyant Isıtıcılar
1991 yılından beri yapılan on binlerce adet uygulaması ile kalitesini ispatlamış olan Blackheat serisi radyant ısıtıcılar ve çift kademeli yüksek verimli brülörleri ile kafe-restoran ısıtmasına yönelik tasarlanan Silversun Comfort serisi ısıtıcılar her türlü ihtiyaca cevap veriyor. Özel tasarımlı patentli reflektörlü sayesinden geniş alanları tarayabilen cihazlar, minimum asma yüksekliği 2 metreye kadar asılabilecek şekilde tasarlandı. Alüminize radyant boruları, alüminyumdan imal reflektörleri ile de dış ortam şartlarında dahi uzun seneler sorunsuzca kullanılabiliyor.

Goldsun Yüksek Yoğunluklu Elektrikli Isıtıcılar
2 saniye içerisinde 2250˚C flama sıcaklığına ulaşan ampulleri sayesinde Goldsun ısıtıcılar, benzerlerine kıyasla çok daha etkili ısıtma yapıyor. Rüzgardan etkilenmeden, her açıda çalışabilen ısıtıcılar, IP 55 sınıfı su korumasına sahip oldukları için açık alanda hatta yağmur altında dahi güvenle kullanılabiliyor. Goldsun ısıtıcılar, 1,5 kW’tan 4 kW’a kadar zengin kapasite seçenekleri ile sunuluyor ve radyo kontrollü uzaktan kumandaları sayesinde bir kumanda ile birçok cihaz çalıştırabiliyor. Kapanan şemsiyeler için özel üretilen şemsiye tipi cihazlardan duvar tipi cihazlara, renkli Colorline serisinden az mışık yayan Smooth serisine kadar değişik alternatifler sunan ısıtıcılar; kafeler, restoranlar, teraslar, pergola altları, açılır-kapanır sistemler, kış bahçeleri vb. açık ve yarı açık alanlar için çözüm oluyor.

Sıcak Hava Üreteçleri
Kapalı mekanlar için ideal çözüm olan sıcak hava üreteçleri, homojen ısı dağılım ile konfor ısıtması yapıyor. Direkt olarak hava ısıtması yaptıkları için ideal ortam oluşturan Silversun Hot Air ve Robur marka ısıtıcılar son derece ekonomik çözümler sunuyor. Yoğuşmalı sıcak hava üreteçlerinden, kanala bağlanabilen sıcak hava üreteçlerine; modülasyonlu tip sıcak hava üreteçlerinden, dikey asılabilen tiplere kadar birçok çeşidi mevcut olan ısıtıcılar, sessiz çalışan yapıları, uzun ömürlü patentli eşanjörleri ve kompakt dizaynları sayesinde mekanlardaki soğuklara çözüm oluyor.

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…