Çatı - CepheÜrün

Solmaz Metal – Yüksek Performanslı, Yenilikçi, Uzun Ömürlü İkincil Cephe Çözümleri

Solmaz Metal, uzun yıllardır geniş ve kaliteli ürün yelpazesi ile sektörün önde gelen firmalarından biridir.

İkincil cephe sistemlerinin yanı sıra güneş kontrol panelleri, asma tavan seperatör, ikincil cephe konstrüksiyonları, cephe ve panel ankrajları gibi tamamlayıcı ürünler üretmektedir.

Estetik görünümlerde değişik ve sıra dışı seçenekler sunan firma sadece görsellik değil, ikincil cephe sistemlerinde enerji kayıplarını en aza indiren alternatifler sunmaktadır.

Solmaz Metal, ISO ve TSE standartlarına uygun ürünlerinde alüminyum, çinko, titanyum, paslanmaz çelik, pirinç, bakır, bronz ve korten gibi materyaller kullanmaktadır. Her zaman en yüksek kaliteyi hedefleyen firma birçok önemli işe imzasını atmıştır. Bunların başında Vodafone Arena’da mesh asma tavan imalatı, Doğan Medya Center perforeli panel imalatı, Sipopo Kongre Merkezi lazer kesimli panel imalatı, Maslak 1453 genişletilmiş mesh panel imalatı ve Arnavutköy Belediyesi Hizmet Binası hareketli mesh panel imalatı gibi projeler yer almaktadır.

Solmaz Metal; Free Form ve C++, Assembly kodlama dili ile programlanmış uzaktan kumandalı hareketli panel sistemleri ile ilgili üretimlerine başlamıştır. Aynı zamanda Multi Perfore tekniği ile cephelere istenilen desen motif ve imajları işleyerek farklı cepheler ortaya çıkarmayı başarmıştır. Bu çalışmalarına örnek olarak da Odayeri Radisson Otel projesi, Nişantaşı VitrA bina cephesi ve Giresun Spor Kompleksi projesi gösterilebilir.

İlgili Yazılar
Çatı - CepheÜrün

Dış Cephelere Mimari Dokunuş: Dekton

AltyapıÇatı - CepheÜrün

Dörken Sistem’den Yeşil Çatılara Özel Drenaj Sistemi: DELTA®-FLORAXX TOP

Islak MekanÜrün

Banyo Tasarımında Sadelik ve Esneklik: Geberit iCon Banyo Serisi