İç Mekan ÜrünüIslak MekanÜrün

Decovita Seramik

THE ULTIMATE B&W

Tüm zamanların klasiği olan siyah-beyaz kombini ile oluşturulan THE ULTIMATE BLACK & WHITE koleksiyonu… “Klasik şık” tarza öncülük eden koleksiyon, en siyah ve en beyazı mermerin zarafetiyle bütünleştirerek, ayna parlaklığında pürüzsüz yüzeyi sayesinde iddialı mekanlara hayat veriyor.

MODEST LUXURY

MODEST LUXURY koleksiyonu; özgün ruhunu ve kalitesini sadeliği ile ortaya koyan, sofistike bir görünüm vadediyor. Parlak yüzeylerdeki derin yansımaların yumuşak renklerle bütünleştiği koleksiyon, desen çeşitliliğiyle, lüksün en yalın halini mekanlarına taşımak isteyenlerin tercihi oluyor.

STYLISH

Modern çağın hızını yaşam tarzınıza yansıtacak STYLISH koleksiyonu… Yalın tasarımlar, sakin ve net mekanlarda yaşamak isteyenlere çözüm önerisi sunarken; özgün tarzı ile kendi stilini ortaya koymak isteyen yenilikçi tasarımcılara da ilham veriyor.

ARTSY

Tasarımı ile öne çıkan mekanların tamamlayıcısı ARTSY koleksiyonu; mermer, ahşap, taş ve betonun en güzel dokularını özgün desenleri ile bütünleştirip seramikte sanatsal bir etki ortaya çıkarıyor. Doğal dokuları modern ve klasik tarzlarla harmanlayarak sağladığı çeşitliliği; özgün tercihlerini yaşadığı mekanlarda da hissetmek isteyenlere yeni alternatif oluyor.

VIBRANT MARBLES

Doğada bulunan en renkli ve en canlı mermerlerin ihtişamından beslenen VIBRANT MARBLES koleksiyonu, farkını seçimlerindeki iddiası ile ortaya koymak isteyen kullanıcılara sınırsız ve benzersiz alternatifler sunuyor.

ESSENTIALS

Klasik mermer doğallığından vazgeçmeyenler için tasarlanan ESSENTIALS koleksiyonu, zamansız estetiği ile geçmişten günümüze tüm mekanlarda kendine yer bulabiliyor. Doğallığını renk çeşitliliğiyle destekleyen koleksiyon, kullanıcının diğer koleksiyonlarla alternatif kombinler yapabilmesine de imkan sağlıyor.

ONYX

İlhamını, enerjisi ile doğanın gücünü hissettiren yarı değerli ONYX taşından alan koleksiyon; saydam dokusu ve benzersiz renk geçişleri ile mekanda odak noktası olmak üzere hazırlandı. Doğal dokusundaki canlılık; cesur ve iddialı kullanıcılara çözüm alternatifleri sağlarken, desen çeşitliliği ile doğanın sonsuz çeşitliliğini mekanlara yansıtıyor.

WOOD

Ahşabı, en doğal ve gerçekçi dokularda mekanlara yansıtan WOOD serisi, tasarımları uzun yıllar canlı kılıyor. Ahşabın sıcaklığını seramiğin dayanıklılığıyla bütünleştirerek, iç ve dış mekanların tümünde bu sıcaklığı yıllarca aynı canlılıkla yaşatıyor.

OUTDOOR

Doğadan esinlenen renk ve doku çeşitliliğini, iç mekan tasarımları ile birlikte dış mekan tasarımlarına da taşıyan OUTDOOR koleksiyonu; beton ve taş dokularını farklı kalınlık alternatiflerinde son teknoloji ile şekillendirerek yaşama dair her mekanda kullanıcıların hizmetine sunuyor.

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…