İç Mekan ÜrünüÜrün

Ergonomik Ürünlerin Dünyaca Ünlü Markası Humanscale Ateco Zemin’de

Ofis koltukları, monitör kolları ve “sit/stand” çalışma üniteleri ile ideal çözümler sunan Humanscale ürünlerini bünyesine katan Ateco Zemin, sektördeki gücünü katlayarak yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Boyun ve Sırt Desteğinde Devrimci Tasarım: Freedom Ofis Koltukları
Ofislerde çalışırken uzun süre oturur pozisyonda kalmak en yaygın ve zararlı alışkanlıklardan biri. Bu durumun olumsuz etkileri, sırt bölgesine aşırı yüklenmenin yanı sıra kronikleşme eğilimi gösteren diğer rahatsızlıklar ve ilerleyen yorgunluk.

The New York Times tarafından “ofis koltuklarında altın standart” olarak adlandırılan Freedom Headrest, geleneksel çalışma koltukları kavramını yeniden tanımlıyor. Yenilikçi sırt çizgisiyle uzun süre oturarak çalışanlar için bel ve sırt ağrılarına karşı omurganın ihtiyaçlarını otomatik olarak ayarlar, gün boyu hareketi artırır.

Freedom Task ofis koltuğunun akıllı yaslanma mekanizması, her kullanıcı için otomatik olarak özel destek sağlar, gün boyunca sağlıklı ve kendiliğinden hareketleri teşvik eder.

Elverişsiz düğmeler, kollar ve manuel ayarlamalar olmadan Freedom Task ofis koltuğunun görevi, etkin bir şekilde oturmayı zahmetsiz hale getirmektir.

Diğer koltuk tasarımlarının aksine Freedom Headrest ofis koltuklarının kolçakları, senkronize kullanım sağlamak için koltuğun arkasına takılıdır.

Monitör Kolları

M2, kullanıcının monitörü en uygun mesafe ve yükseklikte ayarlayarak sağlıklı bir duruşta çalışmasını sağlar. 3,6 – 9 kg ağırlığındaki çok çeşitli düz panel ekranları destekler. M2’nin kesintisiz kablo yönetimi ve minimal tasarımı, daha düzenli bir çalışma ortamı sağlar.

“Sit/Stand” Çalışma Üniteleri
Red Dot Ödüllü QuickStand Lite, sabit yükseklikli masayı aktif olana dönüştürür. Minimalist estetiği ofis ortamını tamamlar ve çeşitli donanımları destekler. Ayarlanabilir klavye ve monitör kolu platformu, yazı yazarken istikrar sağlar. Yenilikçi dengeleme mekanizması, kullanıcıların oturma pozisyonundan ayakta durma pozisyonuna kolayca geçiş yapmalarını ve daha aktif hareket etmelerini sağlayarak gerçek anlamda aktif bir çalışma alanı yaratır.

QuickStand Lite, “sit/stand” kullanımını artırmak ve geleneksel ofisleri aktif, akıllı çalışma alanlarına dönüştürmek için rahatlıkla kullanılabilir.

Infinity Aydınlatma
Infinity LED görev ışığı yumuşak, parlamayan ışık oluşturur, şık ve zamansız bir tasarım performansı sunar. Bu yaratıcı ergonomik tasarım, gözlere karşı koruma sağlar. %90 oranında geri dönüştürülebilir malzemeden üretilen Infinity aydınlatma, ortamda hareket olmadığında ışığı otomatik olarak kapatan sensör ile donatılmıştır.

 
İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…