Islak MekanÜrün

Geberit’ten Yeni Nesil Çözümler

Pandemi ile hijyen kurallarının öneminin bir kez daha hatırlanması, genel mekanlardan özel alanlara kadar temizliğe olan hassasiyeti de artırdı ve banyo ekipmanlarında da yeni tip bir refleks gelişti.

Araştırmalar tüketici alışkanlıklarının hijyen esasıyla güncellendiğini gösterirken, özellikle banyo ekipmanlarında ciddi bir talep farkı oluştuğunu ortaya çıkarıyor.

Son teknolojiyi, güncel ihtiyaçları ve sürdürülebilir bakış açısını tasarımlarında bir araya getiren İsviçreli sıhhi tesisat devi Geberit; teması minimuma indiren fotoselli sistemleri ile klasik banyo yaklaşımlarına çağdaş yorumlar getirmeyi sürdürüyor.

Geberit Preda Pisuvar Sistemi

Fotoselli, entegre deşarj kontrollü ve susuz çalışma özellikleriyle yaşam alanlarına yenilik katan Geberit Preda Pisuvar Sistemi, yalnızca 0,5 litre su tüketimiyle kullanıcısına optimum deşarj imkanı sunuyor. Bakım kolaylığı, farklı tasarımı ve tasarruf sağlayan yapısı ile alışveriş merkezi, havalimanı gibi mekanlarda sıkça tercih edilen Geberit Preda, işletme maliyetlerini de geriye çekiyor. Son kullanıcıya, ihtiyaçlara veya yapısal koşullara bağlı olarak, kontrol ünitesi elektrikle veya pille çalışabilen sistem, entegre jeneratör bağlantısı ile kendi enerjisini de üretebiliyor.

Tasarımı tamamlayan tüm bileşenlerin birbiriyle uyum içerisinde olduğu Geberit Pisuvar Sistemleri, iF Design Award 2016 ödüllüne sahip.

Geberit Sigma 10 Kumanda Kapakları

Minimalist dizaynı ve yuvarlak hatlarıyla banyolara zarafeti getiren Geberit Sigma 10 kumanda kapakları; manuel veya fotoselli çalışma kabiliyeti, start-stop veya çift kademeli yıkama olanağı ile hem su tasarrufu sağlıyor hem de banyoları tasarım sanatının güncel diliyle buluşturuyor.

Özelikle ticari ve genel mekanlar için üretilmiş olan, fotoselli ve manuel deşarj / yıkama olanağı sağlayan Geberit Sigma 10 kumanda kapakları, aynı zamanda konutlarda da kullanılabiliyor. Altı farklı renk seçeneğine sahip ABS plastik ve paslanmaz çelik opsiyonlarıyla üretilen Sigma 10, elektrik bağlantısı veya pille çalıştırılabiliyor. Kapak, son derece kolay bir montajla duvara entegre edilebilerek kullanıcı dostu bir banyo deneyimi sunuyor.

Piave ve Brenta Fotoselli Batarya Sistemleri

Açma ve kapamada bataryanın herhangi bir yerine dokunma gerektirmediği için el yıkamayı hijyenik hale getiren fotoselli lavabo bataryaları, bu özelliğiyle havalimanları, alışveriş merkezleri, okullar ve restoranlar gibi genel ve ticari alanlarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Geberit’in üstün teknolojisiyle tasarlanan Piave ve Brenta fotoselli bataryalar; incelik, zariflik ve sağlamlıklarının yanı sıra hızlı ve hatasız olarak montaj yapılabilme özellikleriyle de ön plana çıkıyor.

Genel ve ticari mekanlarda tercih edilen ankastre bataryalar lavabo yüzeyinin üzerinde herhangi bir engel bırakmaz, temizliği önemli ölçüde kolaylaştırır ve ellerinizi yıkarken gelişmiş ergonomi sunarlar. Bu avantajlara rağmen yaşam alanlarında çok az sayıda fotoselli ankastre bataryaları görülmesinin nedeni ise; şimdiye kadar onların montajını hatasız yapmak için neredeyse hiçbir pratik çözüm bulunmamasıdır. Geberit montaj sistemi sayesinde, ankastre bataryaların ilk denemede duvara hızlı ve hatasız montajı yapılabilir. Kontrol kutusuna kolayca erişim sağlanarak fonksiyonel parçaların bakımı kolayca yapılabilir.

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…