İç Mekan ÜrünüÜrün

HD Walls Digital – Üst Sınıf Restoranların Tercihi

Big Chef’s, Sushico ve Cookshop Restoranlarında Uygulamalar
HD Walls Digital’de, koleksiyonda bulunan eşsiz desenlerin yanı sıra projeye özel tasarlanan görsellerin baskıları da altı farklı kağıt tipi üzerine alınabiliyor.

Son yıllarda devam eden Big Chef’s projelerine ek olarak, son birkaç ayda açılmış Sushico ve Cookshop restoranlarının renovasyon projelerinde de özel olarak geliştirilen tasarımlar kullanılıyor. Geçtiğimiz yıl faaliyete geçen Metropol AVM’de bulunan Cookshop’ta, Sebe Mimarlık iş birliğiyle üç farklı duvarda her duvar için özel olarak geliştirilen tasarımlar uygulandı. Özellikle 6,5 metre yüksekliğindeki duvarda uygulanan sanatsal tablo efektli duvar kağıdı dikkat çekiyor. Son üç ay içerisinde açılan altı ayrı Sushico şubesinde, Page Mimarlık iş birliğiyle projelere özel olarak tasarlanan kırmızı renkli, geometrik, oryantal bir desen ile özel olarak tasarlanan bambu deseni kullanıldı. Big Chef’s projelerinde ise son dönemin modası olan tropikal yaprakların kırmızı arka fonda kolajı kullanılıyor.

Farklı Projelere Farklı Kağıt Tipleri
Dijital baskı yapılabilen altı farklı kağıt tipinin tamamı yıkanabiliyor. Alev almazlık özelliğine sahip oldukları için her biri üst kalitede olan kağıtların kalitesinden ziyade, desenlerin kağıt üzerindeki görüntüsü (canlılık, matlık, renk tonlarının arka dokuyla uyumu) seçim yapılırken ön plana alınıyor. Her bir proje için o projeye özel olarak seçilen veya kullanılması düşünülen kağıt tiplerinden numuneler, iş geliştiriciler ve mimarlar ile paylaşılıyor, gerekli revizelerin yapılmasından nihai seçime kadar olan süreçte müşterilere tam destek veriliyor. Firmanın tasarım ekibi, projelerde kullanılması istenen özel tasarımları 5-6 gün gibi kısa bir sürede geliştirebiliyor, böylece sınırlı tasarımlar içerisinde kalınmadan özgürce tercih yapılabiliyor.

İlgili Yazılar
İç Mekan ÜrünüÜrün

HD WALLS DIGITAL – 2022 Koleksiyonu

Söyleşi

Adem Demirdağ (HD Group)

İç Mekan ÜrünüÜrün

VEILISH – Kumaş Görünümlü Cam Örtüsü