Islak MekanÜrün

Sade, Zamansız ve Zarif Tasarım: Geberit Citterio

İsviçreli sıhhi tesisat devi Geberit, banyo koleksiyonunu Citterio serisi ile taçlandırıyor.

Sade detayları akıcı şekillerle bir araya getiren Citterio serisi, İtalyan mimar ve tasarımcı Antonio Citterio’nun imzasını taşıyor. Doğal formu, pürüzsüz görünüm ve benzersiz tasarımıyla Geberit Citterio, banyoları farklılaştırıyor.

Zarif ve Fonksiyonel
Organik forma sahip lavaboları, neme dayanıklı ahşap yapısı ve camın estetik görüntüsüyle ön plana çıkan Citterio serisi, banyolarda minimal ve cesur bir dekorasyona imza atıyor. KeraTect özel sırlama teknolojisiyle pürüzsüz bir görünüme sahip olan Geberit Citterio ürünleri, Rimfree® özelliğiyle kir birikmesinin önüne geçen akıllı klozet Geberit AquaClean ile uyum sağlıyor. Yavaş kapanan çekmece mekanizması ve mobilyalardaki cam yüzeyi ile özel bir çizgisi olan Geberit Citterio serisi, banyolarda tasarım özgürlüğünün ismi oluyor.

Citterio Banyo Mobilyası
Citterio banyo mobilyaları, sayısız kombinasyon seçeneğiyle kullanıcısının kişiliğini banyolara yansıtmasını sağlıyor. Sadeliğinin getirdiği zarafetiyle düzen severlerin beğenisini de kazanan Citterio serisi mobilyalarında bej meşe ve gri kahve meşe ahşap yüzey seçenekleri bulunuyor. Birbirinden iddialı gri kahve cam veya siyah cam kapak seçeneğiyle banyolarda heyecan verici bir kombinasyon yapılmasına olanak tanıyor.

İlgili Yazılar
Islak MekanÜrün

Roca'nın Tasarım ve İnovasyonu Bir Araya Getiren Küvetleri

AltyapıÜrün

Geberit Pluvia Sifonik Çatı Drenaj Sistemi

Çatı - CepheÜrün

RHEINZINK - Perfore Sistemler