Hareketli DonatılarÜrün

Hem Koltuk Hem Masa, Ateco Zemin’den Seattable ile Bir Arada

Çok amaçlı alanlar için en ideal çözüm olan Seattable, tek bir parça mobilyadan oluşur. Arkasında yer alan tutacağı sayesinde bir saniye içerisinde koltuktan masaya ve tekrar masadan koltuğa dönüştürülebilir.

Tek yapılması gereken tek bir “çevirme” hareketidir, bu sayede herhangi bir mekan dakikalar içinde zahmetsizce düzenlenebilir.

Esneklik

Seattable, tesislerde daha kısa kurulum ve dağılım süreleri sağlar. Her bir alan düzenlemesinde mobilyaları içeri getirmeye veya dışarı taşımaya gerek kalmaz.

Seattable’ın hafif ve manevra kabiliyetine sahip taşıma arabasının istifleme kapasitesi, bir odayı tamamen boşaltmanızı kolaylaştırır ve gerektiğinde boş yer açar. Üst üste istiflenebilme özelliği sayesinde, masa ve sandalyeler için özel büyük depolama alanlarına gerek duyulmaz.

Konfor

Koltuklarda rahat ergonomik formlara sahip, net çizgiler bulunur. Büyük pratik çalışma alanı ve koltuğu, uzun süreli oturmalarda bile rahatlık sağlar. Gövde tasarımı, sandalyenin masaya rahatça yaklaşmasını sağlayarak mevcut çalışma alanını özelleştirir.

Kalite

En yüksek kalite standartlarına göre tasarlanan Seattable, detaylara özellikle dikkat edilerek üretilmiştir. ANSI / BIFMA (Amerika Birleşik Devletleri), LGA (Almanya) ve JIS (Japonya) standartlarını karşılayan kalite ve güvenlik sertifikalıdır.

Çok Yönlülük

Seattable birden fazla renk, yüzey ve döşeme seçeneğine sahip olup üniversite, eğitim, konferans, kurumsal bina, kütüphane, müze, otel, hastane gibi her ortama uygundur.

Yapılandırma

12 adet Seattable çalışma masası ve koltuğu, sadece bir dakikada 24 oditoryum oturma koltuğuna dönüştürülebilen ve fazladan personele ya da ek mobilyaya ihtiyaç duymayan tek çözümdür.

 
İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…