Isıtma-Soğutma SistemleriÜrün

Radiva Isı Sistemleri

Radiva Isı Sistemleri, butik havlupan ve radyatör sektöründe yüksek ürün ve servis kalitesi hedefi ile 2000 yılında kuruldu.

Firma, çağın yeni alışkanlık ve ihtiyaçlarının, kullanıcıların yaşam düzenine ne şekilde etki edeceğinin dekoratif bir pusulasını çıkarıyor. Dinamik bir şirket olarak Radiva, yüksek ürün ve servis kalitesi sunuyor; çelik ve paslanmaz çelikten yapılan özel tasarım havlupanlar ve çelik dekoratif radyatörler ile günlük ihtiyaçlara cevap vermeyi hedefliyor. Aynı zamanda merkezi sistemden bağımsız olarak kullanılabilen elektrikli havlupanlar ve radyatörler ile müşterilerine alternatif çözümler sunuyor.

Müşteri odaklı satış anlayışı, müşteri ve çalışanlarına artı değer sağlamayı hedefleyen yapısı ve yüksek servis kalitesini mümkün kılan organizasyonu ile firma, kısa sürede ülke çapında etkili bir satış ağına sahip oldu. Üstlendiği projeleri zamanında ve beklenilen kalite seviyesinin üzerinde tamamlayan Radiva, sektörde ciddi bir saygınlığa ulaştı. Deneyimli ve profesyonel ekibinin başarılı çalışmaları ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu stratejiler, şirketin bu saygınlığa ulaşmasında etkili oldu.

2000 yılından itibaren Radiva, Batı Avrupa (Almanya, İngiltere, İtalya, İspanya) ve Kuzey Afrika (Fas, Tunus, Cezayir) bölgelerine hem kendi markasını sunuyor, hem de OEM ihracatı yapıyor.

Her geçen gün değişen kullanıcı taleplerini karşılamak için firmanın tasarım departmanı, yeni modelleri müşterilerinin beğenilerine sunuyor. Estetik ve fonksiyonelliği birleştiren tasarımları ile yaşam alanlarına sıcak detaylar katan ürünler, ısınma eylemine yeni bir yorum getiriyor. Tasarım ağırlıklı firmaların sektöre marjinal fayda kattığı gerçeği, Radiva’nın çalışmalarına her zaman ışık tutuyor.

Yaşam alanlarına prestij katmak amacıyla firmanın tecrübeli ve yenilikçi ekibi tarafından tasarlanan ürünler, iletişim bilgilerinde yer alan internet adresi üzerinden detaylı olarak incelenebilir.

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…