İç Mekan ÜrünüÜrün

FLOWBOX Çekmece Sistemleri ile “Mükemmel Tasarım ve Fonksiyona Dokun”

Son yıllarda öne çıkan çekmece tasarımlarında, iç hacimden maksimum fayda sağlamaya yönelik yaklaşım özellikle ince ve minimal tasarımların önem kazanmasına neden oluyor.

Bu yaklaşımdan yola çıkılarak tasarlanan FLOWBOX Çekmece Sistemleri 12,8 mm ultra ince ve dik yanak tasarımı ile sofistike bir görünüm sağladığı gibi kullanıcı tercihlerine göre tasarlanan 4 farklı yükseklik ve 8 farklı boy seçeneği ile de her ihtiyaca yönelik yenilikçi çözümler sunuyor.

İyi tasarımın sadece dış görünüm değil; mobilyayı zevkli, işlevsel ve kullanışlı kılan ayrıntıların bir bütünü olarak kabul edildiği günümüzde FLOWBOX Çekmece Sistemleri; mocha, antrasit, siyah ve beyaz olmak üzere dört farklı standart renkte; şampanya rengi, gerçek inox malzeme ve talebe göre farklı yan panel renkleri ile ayrıcalık yaratan tasarımlar sunuyor. Bas aç ve yavaş kapanma fonksiyonları, tasarıma inovatif bir dokunuş sağlıyor.

MASTER Black Yeni Nesil Menteşe
Detaylar ile farkını ortaya koyan tasarımcılar için özellikle geliştirilen Master Black menteşe, mobilya aksesuarları dünyasına yeni bir soluk getiriyor.

Mobilya kapaklarının yavaş ve sessiz kapanmasını sağlayan gelişmiş fren mekanizmasına sahip Master Yavaşlatıcılı Menteşe, detaylara önem verenler için mobilyaların içindeki metal menteşe görünümü yerine yepyeni siyah görünümüyle çok daha estetik bir tasarım sunuyor.

Sessizlikten İlham Alan Tasarımıyla D-LITE LIFT Menteşesiz Kalkar Kapak Sistemi
SAMET, sofistike tasarım ve kusursuz fonksiyonu bir arada sunan ürünü D-Lite Lift Menteşesiz Kalkar Kapak Sistemi ile modern yaşam alanlarına konfor ve zarafet katıyor. D-Lite Lift, yeni nesil mobilya tasarımlarıyla bütünleşen antrasit, mocha, gri ve beyaz olmak üzere dört standart renk opsiyonu ve farklı kapak ağırlıkları veya boyutlarına göre kuvvet ayarına imkan veren üç ayrı mekanizma seçeneği ile özgün bir estetik anlayış ortaya koyuyor.

Güçlü ve dayanıklı yapısının yanı sıra yavaş ve sessiz açılıp kapanma özelliğiyle de dikkat çeken D-Lite Lift’in kademeli açılma mekanizması, kapakları istenilen seviyede durdurma özelliği sayesinde tekli kalkar kapak uygulamalarında maksimum kullanım konforu sağlıyor.

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…