İç Mekan ÜrünüÜrün

FLOWBOX Çekmece Sistemleri ile “Mükemmel Tasarım ve Fonksiyona Dokun”

Son yıllarda öne çıkan çekmece tasarımlarında, iç hacimden maksimum fayda sağlamaya yönelik yaklaşım özellikle ince ve minimal tasarımların önem kazanmasına neden oluyor.

Bu yaklaşımdan yola çıkılarak tasarlanan FLOWBOX Çekmece Sistemleri 12,8 mm ultra ince ve dik yanak tasarımı ile sofistike bir görünüm sağladığı gibi kullanıcı tercihlerine göre tasarlanan 4 farklı yükseklik ve 8 farklı boy seçeneği ile de her ihtiyaca yönelik yenilikçi çözümler sunuyor.

İyi tasarımın sadece dış görünüm değil; mobilyayı zevkli, işlevsel ve kullanışlı kılan ayrıntıların bir bütünü olarak kabul edildiği günümüzde FLOWBOX Çekmece Sistemleri; mocha, antrasit, siyah ve beyaz olmak üzere dört farklı standart renkte; şampanya rengi, gerçek inox malzeme ve talebe göre farklı yan panel renkleri ile ayrıcalık yaratan tasarımlar sunuyor. Bas aç ve yavaş kapanma fonksiyonları, tasarıma inovatif bir dokunuş sağlıyor.

MASTER Black Yeni Nesil Menteşe
Detaylar ile farkını ortaya koyan tasarımcılar için özellikle geliştirilen Master Black menteşe, mobilya aksesuarları dünyasına yeni bir soluk getiriyor.

Mobilya kapaklarının yavaş ve sessiz kapanmasını sağlayan gelişmiş fren mekanizmasına sahip Master Yavaşlatıcılı Menteşe, detaylara önem verenler için mobilyaların içindeki metal menteşe görünümü yerine yepyeni siyah görünümüyle çok daha estetik bir tasarım sunuyor.

Sessizlikten İlham Alan Tasarımıyla D-LITE LIFT Menteşesiz Kalkar Kapak Sistemi
SAMET, sofistike tasarım ve kusursuz fonksiyonu bir arada sunan ürünü D-Lite Lift Menteşesiz Kalkar Kapak Sistemi ile modern yaşam alanlarına konfor ve zarafet katıyor. D-Lite Lift, yeni nesil mobilya tasarımlarıyla bütünleşen antrasit, mocha, gri ve beyaz olmak üzere dört standart renk opsiyonu ve farklı kapak ağırlıkları veya boyutlarına göre kuvvet ayarına imkan veren üç ayrı mekanizma seçeneği ile özgün bir estetik anlayış ortaya koyuyor.

Güçlü ve dayanıklı yapısının yanı sıra yavaş ve sessiz açılıp kapanma özelliğiyle de dikkat çeken D-Lite Lift’in kademeli açılma mekanizması, kapakları istenilen seviyede durdurma özelliği sayesinde tekli kalkar kapak uygulamalarında maksimum kullanım konforu sağlıyor.

İlgili Yazılar
AltyapıÜrün

Dörken Sistem’den Metal Kaplamalı Eğimli Çatılar ve Metal Cepheler İçin DELTA®-TRELA

Çatı - CepheÜrün

CRETOX® Beton - Hafif Beton Cephe Duvar Kaplama Paneli

İnce YapıÜrün

Remak Paslanmaz Çelik Güvenlik Doğramaları