Isıtma-Soğutma SistemleriÜrün

RADIVA Radyatörler

2000 yılından beri yüksek kalitede radyatör ve havlupan üreten RADİVA, her mekan ve tarz için zengin bir ürün gamı sunuyor. Estetiği ve işlevselliği yaşam alanları için birleştirirken, yüksek mamül ve servis kalitesini hedefleyerek üretim yapıyor.

RADIVA radyatörler; paslanmaz çelik, çelik, alüminyum ve döküm alternatifleri ile sunuluyor. RADIVA’nın öne çıkan ürünü elektrikli cam radyatörler üst düzey teknolojisi ile konforu sağlarken, mekan tasarımına da estetik değer katıyor. Çelik ve paslanmaz çelikten yapılan, merkezi sistemden bağımsız kullanılabilen elektrikli havlupanlar; ev, otel, spa merkezleri, ofis gibi farklı mekanlara ve banyo, mutfak, giyinme odaları gibi tüm alanlara uygun seçeneklerde üretiliyor.

Cam Radyatörler

RADIVA cam radyatörler, IPX6 standardına uygun tek elektrikli radyatördür. Isıtıcı tabakası hava ile temas etmediği için havayı kurutmaz. Havadaki tozu yakmadığı ve toz sirkülasyonu yapmadığı için alerjik bünyeler için en uygun ısınma aracıdır. Gelişmiş güvenlik ve sağlıklı ısıtma özellikleri sayesinde çocuk odaları için mükemmel çözüm sunar. Cam radyatörün üçlü ısıtma etkisi (radyasyon, ısı radyasyonu, termal atalet) ve geniş ısıtma alanı sayesinde yaşam alanlarını ısıtmak için daha az enerjiye ihtiyaç duyar. Sensörleri sayesinde aşırı ısınmayı önler ve %100 verimle çalışır.

İlgili Yazılar
Isıtma-Soğutma SistemleriÜrün

Radiva Isı Sistemleri

İç Mekan Ürünüİnce YapıÜrün

Kastamonu Entegre’den Virüs ve Bakterilere Karşı Etkili Panel Yüzeyi: Safe Surface

Islak MekanÜrün

Roca Puzzle Duş Koleksiyonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.