İç Mekan ÜrünüÜrün

HD WALLS DIGITAL – 2022 Koleksiyonu

Chinoiserie, Tropikal Tasarımları Yoğun olarak İçeren Bir Koleksiyon

HD Walls markasına ait HD Walls Digital’in dördüncü koleksiyonu hazırlandı. Pandemi döneminde çalışmalarına başlanan koleksiyonda, günümüzde de oldukça popüler olan Chinoiserie ve tropikal desenler tamamen HD Walls’a özel olarak tasarımcılar tarafından tasarlandı.

Koleksiyonda, popüler iç mekan Pantone renklerine ve tonlarına uygun olarak düzenlenmiş birçok seçenek bulunuyor. Tropikal ve geometrinin harmonisi, yumuşak ton geçişleri ve altı farklı duvar kâğıdı dokusu üzerine baskı ile duvarlarda çeşitlilik ve hayali kurulan konsepte uygun tasarımlar yaratmak mümkün.

Teknik Özellikleri Yüksek Dokular, Özelleştirilebilir Renkler

Baskı yapılan dokuların tamamı ıslak hacimlere uygun olmakla birlikte hiçbir kâğıt tipinde sağlığa zararlı madde bulunmamaktadır. Üzerinde baskı yapılan kâğıt tiplerinin neredeyse tamamı ithal olarak HD Walls tarafından tedarik edilmektedir.

İsveç, Fransa, Japonya gibi ülkelerde üretilen bu ürünler, yalnızca HD Walls’a özel olarak ve sayısız dijital baskı testleri sonucu fiyat/fayda dengesi bulunarak hazırlanmaktadır. Kâğıt türleri arasında darbelere karşı ekstra dayanıklılığı olan, %100 ekolojik, PVC içermeyen kağıt dokuları da bulunmaktadır.

Mat, soyut veya canlı; nasıl bir görünüm isteniyorsa o doku seçilip, mimari ofislerle bire bir renk denemeleri yapılarak projeye özel “custom-made” duvar kâğıdı üretilmektedir. Tüm desenlerin yüksek çözünürlüklü halleri HD Walls’a ait olduğu için, dijital duvar kağıtlarında genel olarak karşılaşılan çözünürlük problemleri hiç yaşanmadan ve 20 metre genişliğindeki duvarlar için bile kalite endişesi olmadan ürünler kısa süre içerisinde üretilip, teslim edilmektedir. A+ hizmet ve ürün çeşitliliği ile HD Walls, birçok üst düzey mimari ofisin ve kurumsal firmanın çözüm ortağı konumundadır.

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…