Islak MekanÜrün

Roca Infinity Koleksiyonu ile Göz Alıcı Banyolar

Brezilyalı tasarımcı Fernanda Marques’in imzasını taşıyan Infinity Koleksiyonu, banyolarda zamansız bir şıklığı deneyimlemeye davet ediyor.

Koleksiyon, farklı renk ve modelleriyle zengin kombinasyon seçenekleri sunuyor. Her stile ve ihtiyaca cevap veren yenilikçi banyo ürünlerinin markası Roca, Infinity Koleksiyonu ile banyolarda minimalist rüzgarlar estiriyor. 7 farklı rengi ve 3 değişik model seçeneğiyle farklı tasarımdaki banyolara uyum sağlayan Infinity, modern çizginin geleneksel kullanımla harmanlandığı göz alıcı bir şıklık yaşatıyor.

Ultra ince ve hafif parçalar tasarlamaya izin veren özel Roca Fineceramic® teknolojisi kullanılarak hazırlanan Infinity Koleksiyonu, biçim ve işlevselliği de bir araya getiriyor. Geniş bir lavabonun yanında kullanılacak aksesuar ve kişisel eşyaları yerleştirmek için ayrı ızgaralı alan ile kullanıcı konforunu artırıyor. Gizli gideri ise tasarımı daha şık ve fonksiyonel hale getiriyor.

Farklı banyo alanlarında maksimum konfor ve estetik deneyimi sunmak için tasarlanan koleksiyon, çeşitli ölçü seçenekleri ile de çok yönlü kullanım avantajı sağlıyor. 60 cm’lik lavabo modeli en kompakt banyolara uyum sağlarken, 80 cm’lik ve 110 cm’lik modeller daha geniş alanlarda yerini alıyor.

Hem kamusal alanlar hem de tüm banyo tasarımları için uygun bir tasarıma sahip olan Infinity Koleksiyonu’nda, düz ve kavisli hatlar mükemmel bir uyumla birleşiyor. Mat yüzeyiyle kadifemsi bir dokunuş hissi veren koleksiyon; beyaz, mat beyaz, inci, bej renkleri ile geleneksel banyo alanlarını zarif havası yaşatılabilirken; oniks, kahve ve mat grafit renkleriyle de daha modern ve iddialı tasarımlardan hoşlananlara hitap ediyor.

Sektörün prestijli tasarım ödülü Red Dot Awards’ta toplam 6 bin 500 katılımcı arasından “en iyi tasarım” olarak seçilen Infinity Koleksiyonu, iç mimar Fernanda Marques’in imzasını taşıyor. Marques’in modern çizgilerle sofistike dokunuşları buluşturan tasarım anlayışı, Infinity Koleksiyonu’da vücut buluyor. Rafine stilinin özünü Brezilya, Miami, Londra ve Lizbon gibi dünyadaki birçok kente taşıyan tasarımcı, AD Awards, Interior Design Best of Year Honoree, Property Awards gibi ödüllere layık görüldü.

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…