İnce YapıÜrün

Dekton Optimma: Duvarlar İçin Özel Üretildi

Mekanı bütün yapan duvarlar da zamana ayak uydurmak için birçok trende eşlik ediyor. Ahşap kaplamalardan duvar kağıtlarına ve seramik yüzeyli boyalara kadar birçok değişime uğrayan duvarlar, Dekton Optimma ile en son formuna ulaşıyor. Duvar kaplaması için özel üretilen Optimma sunduğu farklı renk seçenekleriyle mekanların havasını duvarlardan başlayarak değiştiriyor.

Yenilikçi mimari yüzeylerin dünya lideri Cosentino’nun ultra kompakt yüzeyi Dekton’un duvar kaplaması için özel olarak geliştirdiği Optimma, günümüz modern mekanlarını geleceğe taşıyor. 260×100 cm ölçüleri ile fire oranlarını düşüren Optimma, 4 mm kalınlığı ile duvarlara binen yükü azaltıyor.

Pahlanmış ve fileli olarak üretilen mat ve parlak yüzeyli plakalar, boyutları sayesinde daha az parçayla daha geniş alanların kaplanmasına olanak sağlıyor. Dekton Optimma, azalan ek yeri sayısıyla duvarları daha hijyenik ve akıcı bir tasarımla buluşturuyor. 4 mm kalınlığı maliyette düşüş, montaj ve taşımada kolaylık sağlarken; farklı renk seçenekleri, hayal edilen tasarımları gerçeğe dönüştürüyor.

Optimma, duvarlarında mermer hissi isteyenler için Rem, krem tonları sevenler için Aeris, beton görüntüsü arayanlar için Kreta, koyu dokunuşlar için Kelya, cesur tasarımlar için Laurent, yoğun damarları sevenler için Bergen ve beyazın sadeliğini arayanlar için Zenith renk seçeneklerini sunuyor. Bu yedi renk, yarattığı hislerle de mekanları yeni bir değişimin başlangıcına sürüklüyor.

İlgili Yazılar
Çatı - CepheÜrün

LAMILUX ile Gün Işığından Gelen Özgürlük

Söyleşi

Filiz Cingi Yurdakul

Isıtma-Soğutma SistemleriÜrün

Mitsubishi Heavy Klima Filtrelerinin Covid-19’a Karşı Etkinliği Kanıtlandı