Islak MekanÜrün

Roca Puzzle Duş Koleksiyonu

Roca Puzzle Duş Koleksiyonu ile günlük rutinler keyfe dönüşüyor…

Duş keyfini kişiselleştiriyor 

Banyolara teknoloji ve konforu aynı anda sunan Roca, Puzzle Duş Koleksiyonu ile günlük rutinler, daha sağlıklı ve keyifli deneyimlere dönüşüyor. Puzzle serisi, kişiselleştirilmiş hidromasajlı duş alanları yaratarak suyun iyileştirici gücünden maksimum seviyede yararlanılmasını sağlıyor.

Banyolar için sunduğu birbirinden özel koleksiyonlar ile şık mekanlar yaratan Roca, değişen ihtiyaçlara göre ürün yelpazesini genişletmeyi sürdürüyor. Roca’nın sağlıklı yaşama katkıda bulunmak amacıyla geliştirdiği hidromasajlı Puzzle Duş Koleksiyonu, kullanıcılara kişiselleştirilmiş çözümler sunuyor. Güne daha sağlıklı ve dingin bir ruh haliyle başlamayı mümkün kılan ürün; şelale akışlı duş başlığı, duş jetleri, termostatik ankastre bataryası ile duş keyfine keyif katıyor.

Puzzle ile ihtiyaca özel tasarım

Puzzle Koleksiyonu’nda bulunan tüm parçalar; kullanıcının tasarım keyfine göre ve ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde birden çok alternatifle sunuluyor. Adını tüm parçalarının birleştirilip kişiselleştirilmesinden alan koleksiyonda, farklı alternatifler arasından yapılacak seçimlerle, herkes kendi özgün Puzzle serisini yaratabiliyor. Termostatik batarya, duş jeti, el ve tavan duşu gibi farklı parçalar, istenilen sayıda ve yerleşimde kullanılabiliyor. Duş jetleri arkaya veya yanlara iki veya sekiz adet jet monte edilebilirken, şelale akışlı – ya da yağmur akışlı duş başlığı tercih edilebiliyor. Tavan duşlarının ölçüleri ve akış şekilleri de yine kullanıcının tercihine göre ayarlanabiliyor.

Günün yorgunluğu hidromasaj ile çıkacak

Su, hem fiziksel hem de ruhsal sağlığımızı iyileştirmek için en önemli kaynaklardan biri. Bu iyileştirici etkiye odaklanan Roca, Puzzle koleksiyonundaki su jetleri ile iyileştirici etkiyi geliştirmeyi amaçlıyor. Şelale su akışı ve hidromasaj jetleri, rahatlatıcı bir duş deneyimi sunarken, boyun ve sırt bölgeleri suyun gücüyle rahatlıyor. Kaslar üzerinde etkili, sürekli veya aralıklı su jetleri ile yapılan bir hidroterapi seansıyla günün tüm stresini ve yorgunluğunu masaj etkisiyle atmak mümkün hale geliyor.

Hem güvenli hem tasarruflu

Puzzle termostatik batarya, Quick Reaction teknolojisi sayesinde üç saniyeden kısa sürede istenilen sıcaklığa ulaşılmasını sağlayarak, su ve enerji tasarrufuna katkıda bulunuyor. Ürün ayrıca 3, 4 ve 5 yollu yönlendirici seçenekleri sunuyor. Su sıcaklığını sabitleme özelliği de bulunan ürün, ani ısı değişikliklerine karşı da güvenli. Security 38º sistemi ise varsayılan derecenin aşılmasını önleyerek tüm aile için güvenli kullanım sağlıyor.

Modern hatları, hidromasaj teknolojisi ve kişiselleştirilebilen özellikleri ile her mekâna ve tarza mükemmel uyum sağlayan Puzzle Duş Koleksiyonu, minimalist ve sade tasarımıyla da banyolara zarif bir dokunuş katıyor.

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…