Islak MekanÜrün

Roca Puzzle Duş Koleksiyonu

Roca Puzzle Duş Koleksiyonu ile günlük rutinler keyfe dönüşüyor…

Duş keyfini kişiselleştiriyor 

Banyolara teknoloji ve konforu aynı anda sunan Roca, Puzzle Duş Koleksiyonu ile günlük rutinler, daha sağlıklı ve keyifli deneyimlere dönüşüyor. Puzzle serisi, kişiselleştirilmiş hidromasajlı duş alanları yaratarak suyun iyileştirici gücünden maksimum seviyede yararlanılmasını sağlıyor.

Banyolar için sunduğu birbirinden özel koleksiyonlar ile şık mekanlar yaratan Roca, değişen ihtiyaçlara göre ürün yelpazesini genişletmeyi sürdürüyor. Roca’nın sağlıklı yaşama katkıda bulunmak amacıyla geliştirdiği hidromasajlı Puzzle Duş Koleksiyonu, kullanıcılara kişiselleştirilmiş çözümler sunuyor. Güne daha sağlıklı ve dingin bir ruh haliyle başlamayı mümkün kılan ürün; şelale akışlı duş başlığı, duş jetleri, termostatik ankastre bataryası ile duş keyfine keyif katıyor.

Puzzle ile ihtiyaca özel tasarım

Puzzle Koleksiyonu’nda bulunan tüm parçalar; kullanıcının tasarım keyfine göre ve ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde birden çok alternatifle sunuluyor. Adını tüm parçalarının birleştirilip kişiselleştirilmesinden alan koleksiyonda, farklı alternatifler arasından yapılacak seçimlerle, herkes kendi özgün Puzzle serisini yaratabiliyor. Termostatik batarya, duş jeti, el ve tavan duşu gibi farklı parçalar, istenilen sayıda ve yerleşimde kullanılabiliyor. Duş jetleri arkaya veya yanlara iki veya sekiz adet jet monte edilebilirken, şelale akışlı – ya da yağmur akışlı duş başlığı tercih edilebiliyor. Tavan duşlarının ölçüleri ve akış şekilleri de yine kullanıcının tercihine göre ayarlanabiliyor.

Günün yorgunluğu hidromasaj ile çıkacak

Su, hem fiziksel hem de ruhsal sağlığımızı iyileştirmek için en önemli kaynaklardan biri. Bu iyileştirici etkiye odaklanan Roca, Puzzle koleksiyonundaki su jetleri ile iyileştirici etkiyi geliştirmeyi amaçlıyor. Şelale su akışı ve hidromasaj jetleri, rahatlatıcı bir duş deneyimi sunarken, boyun ve sırt bölgeleri suyun gücüyle rahatlıyor. Kaslar üzerinde etkili, sürekli veya aralıklı su jetleri ile yapılan bir hidroterapi seansıyla günün tüm stresini ve yorgunluğunu masaj etkisiyle atmak mümkün hale geliyor.

Hem güvenli hem tasarruflu

Puzzle termostatik batarya, Quick Reaction teknolojisi sayesinde üç saniyeden kısa sürede istenilen sıcaklığa ulaşılmasını sağlayarak, su ve enerji tasarrufuna katkıda bulunuyor. Ürün ayrıca 3, 4 ve 5 yollu yönlendirici seçenekleri sunuyor. Su sıcaklığını sabitleme özelliği de bulunan ürün, ani ısı değişikliklerine karşı da güvenli. Security 38º sistemi ise varsayılan derecenin aşılmasını önleyerek tüm aile için güvenli kullanım sağlıyor.

Modern hatları, hidromasaj teknolojisi ve kişiselleştirilebilen özellikleri ile her mekâna ve tarza mükemmel uyum sağlayan Puzzle Duş Koleksiyonu, minimalist ve sade tasarımıyla da banyolara zarif bir dokunuş katıyor.

İlgili Yazılar
Islak MekanÜrün

Yeni Nesil Banyolarda Geberit İmzası

Islak MekanÜrün

Roca Infinity Koleksiyonu ile Göz Alıcı Banyolar

İç Mekan Ürünüİnce YapıÜrün

Kastamonu Entegre’den Virüs ve Bakterilere Karşı Etkili Panel Yüzeyi: Safe Surface