Islak MekanÜrün

Roca’nın Tasarım ve İnovasyonu Bir Araya Getiren Küvetleri

Roca küvetleri ile günlük rutininize ara verme zamanı

Banyoları modern ve şık detaylarla buluşturan Roca, fonksiyonel küvetlerine yenilerini ekledi. Roca, tasarım ve inovasyonu bir araya getiren küvetleriyle banyonuzun atmosferini tamamen değiştirecek. Günün stresini atmanıza yardım ederken, bedeninizi ve ruhunuzu dinlendirerek, enerjinizi de yenileyecek. Modern, klasik ya da bohem tarzda her banyoya hitap eden antibakteriyel uyumlu özel bir malzemeyle üretilen küvetler, hem mental hem de fiziksel sağlığınızı destekleyerek banyo keyfinizi eşsiz bir deneyime dönüştürecek.

Konfor açısından mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini sunmak için biçim ve işlevselliği bir araya getiren dünya devi Roca, bir banyonun tüm ihtiyacını karşılayacak küvet serisiyle yenilikçi çözümler sunuyor. Tasarımlarını modern bir estetikle banyolarınıza taşıyan Roca’nın küvet koleksiyonu egzotik desenlere sahip Kauai, yenilikçi tasarımının yanı sıra vintage modasına da göz kırpan Maui, büyük modern küvet Ariane, klasik çizgilere sahip Carmen ve inovatif malzeme arayışında olanlar için Beyond seçeneklerinden oluşuyor. Küvetlerin rahatlatıcı dokunuşu ile buluşan banyolar günlük rutinlerinizi unutturarak tüm endişelerinizi geride bırakmanızı sağlayacak. Suyun onarıcı deneyimini keşfetmenizin yanı sıra hem banyo keyfinizi katlayacak hem de yenilenen banyolarınıza konforu ve zarafeti getirecek.

Yenilik ve tasarım arayışında olanların tercihi olacak

Surfex® özel malzeme teknolojisinden üretilen dokulu yüzeyli küvetler farklı tarzlara uyum sağlayabiliyor. Bu teknolojiyle üretilen, 1600 cm ve 1800 cm uzunluğuna sahip Beyond, genişliği sayesinde tüm haftanın stresinden uzaklaştırıyor. Bej, kahve, inci veya oniks olmak üzere dört farklı renk seçeneği bulunuyor.

maui

Vintage ve seramik birleşti

Banyolarda estetiği ve hijyeni bir araya getiren ürünler son dönemlerin vazgeçilmezi. 1940’ların vintage karakterini ve zarafeti modern banyolara taşıyan Roca’nın en ikonik küvetlerinden Carmen ise klasik ayakları ve farklı renk seçenekleriyle dikkat çekiyor. Antibakteriyel Avrupa Uygunluk Normu UNE-EN ISO 846 ile uyumlu olan özel malzeme Stonex®’in dokulu yüzeyi sayesinde küvetler, aşınmaya, renk değişimlerine, kimyasallara ve UV ışınlarına karşı dayanıklılık gösteriyor.

Küçük banyolar için ince tasarımlar

Modern hatları ile her banyoya akıllı çözümler sunan dar tabanlı Kauai, oval tasarımıyla banyolarınıza kişilik katıyor. Egzotik desenlerden ilham alan ve Stonex® ile şekillendirilen küvet, sağlıklı yaşam deneyimi için ideal bir tasarıma sahip.

Büyük ve ferah banyolar için bir başka alternatif ise modern çizgileri ile Ariane küvet. Serinin bir diğer yıldızı Maui, kare ve yuvarlak olmak üzere iki varyasyonda klasik çizgileriyle dokunma duyunuzu tetikliyor. Aşınmaya karşı son derece dayanıklı malzemeden üretilen Maui, modern çizgilerle klasik motiflerin uyum içinde yorumlayarak banyonuza taşıyor. Pürüzsüz yüzeyi ve kıvrımlı kenarları sayesinde kirlerin tutunmasını zorlaştırarak, kolay temizlik sağlıyor.

İlgili Yazılar
Islak MekanÜrün

Yeni Nesil Banyolarda Geberit İmzası

Islak MekanÜrün

Roca Infinity Koleksiyonu ile Göz Alıcı Banyolar

İnce YapıÜrün

QUA Granite ile Mutfak ve Banyolarda Modern ve Estetik Çizgiler

×
Islak MekanÜrün

Roca'dan Ruy Ohtake Lavabo Koleksiyonu