Islak MekanÜrün

SensoWash® Starck f Akıllı Klozet Kapakları Teknolojiyi Konforla Buluşturuyor

Duravit, ünlü tasarımcı Philippe Starck ile birlikte yeni akıllı klozet kapağı SensoWash® Starck f’yi ortaya çıkardı. SensoWash® Starck f Plus and SensoWash® Starck f Lite olmak üzere iki modelden oluşan seri, sade tasarımı ve sunduğu konforla göze çarpıyor. Seramik yüzeyinin altında üstün bir teknoloji barındıran bu klozetler, uzaktan kumanda veya akıllı telefon uygulaması üzerinden kolayca kontrol edilebiliyor.

SensoWash® Starck f’in şık ve rahat tasarımlı uzaktan kumandası aracılığıyla klozet kapağı ve oturak ısıtması gibi farklı fonksiyonlar da ihtiyaca göre ayarlanabiliyor. SensoWash® Starck f, A2 Duravit kumanda paneli ve montaj çerçevesi birlikte kullanıldığında, sifon ve koku giderici fonksiyonları da uzaktan kumanda veya telefon uygulaması aracılığıyla çalıştırılabiliyor.

Yalnızca 40 mm yüksekliğindeki oturak ve arkasındaki beyaz kapak, SensoWash® Starck f’in çağdaş bir görünümü, üstün teknolojiyle buluşturan tasarım anlayışını yansıtıyor.

SensoWash® Starck f’in akıllı tasarımı ve Duravit’in yeni kanalsız klozet teknolojisi Rimless® sayesinde hem her sifon çekişte su verimli kullanılıyor, hem de en üstün hijyen standartları sağlanıyor. Duravit’in HygieneGlaze® 2.0 teknoloji sayesinde, klozetteki bakterilerin yüzde 99.9’u kısa süre içinde yok oluyor.

SensoWash® Starck f modellerindeki klozet oturakları ve kapaklar da, pürüzsüz yüzeyi ve çiziğe karşı dirençli malzemesiyle banyonun daha hijyenik hale gelmesine yardımcı oluyor.

SensoWash® Starck f, cazip fiyatları ve kolay montajıyla, banyolarda tüm Duravit tasarımlarıyla uyumlu bir akıllı klozet seçeneği sunuyor.

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…