Haber

Pencere, Kapı ve Cam Sektörleri 12-16 Kasım 2022 Tarihleri Arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde

Reed Tüyap tarafından, PÜKAD (Pencere ve Kapı Sektörü Derneği), PÜKAB (Pencere Üreticileri Kalite Birliği Derneği) ve GALSİAD (Girişimci Alüminyum Sanayici ve İş adamları Derneği) iş birliği ile düzenlenecek Avrasya Pencere, Avrasya Kapı ve Avrasya Cam Fuarları bütünleşik sektörler olarak hem katılımcının hem de ziyaretçinin buluşma noktası olacak.

2021 Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarları’nda Rekor Uluslararası Ziyaretçi Akını

2021 yılında 124 ülkeden 11.629’u Uluslararası olmak üzere toplam 55.466 ziyaretçiyi ağırlayan Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarları, sektörün tüm bileşenlerini bir araya getirerek yapı ve inşaat sektörünün karar vericilerini aynı çatı altında buluşturmuştu.

Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarları Yabancı Ziyaretçilerin Hedefinde

Hizmet verdiği sektörlerin pencere, alüminyum, gölgelendirme, kapı ve cam yatırımları için bölgesinin en çok tercih edilen ticari platformu olmaya devam eden fuarlarda, başta Bulgaristan, Irak, Romanya ve Rusya olmak üzere; Azerbaycan, Filistin, Gürcistan, İran, İspanya, İtalya, Kazakistan, Kosova, Libya, Lübnan, Makedonya, Mısır, Özbekistan, Sırbistan, Şili, Tunus, Ukrayna ve Ürdün’ün de aralarında bulunduğu bir çok ülkeden ziyaretçi ağırlamaya hazırlanıyor.

2022 yılında da yerli ve yabancı firma ve firma temsilciliklerinin yoğun katılımı ile gerçekleşecek, çok sayıda ürün ve teknolojinin tanıtılacağı fuarlarda, sektör profesyonelleri yeni yatırımları için en uygun teknoloji, ürün ve malzemeyi tanıma, kıyaslama ve seçme olanağı bulacak.

Türkiye ve Avrasya’nın bu alanda en büyük uluslararası fuarları olma başarısına ulaşmış olan fuarlarımız, değerli sektör temsilcilerimizin, ilgili sivil toplum ve medya kuruluşlarının desteğiyle endüstrimizin yurtdışı pazarlarda etkinliğini artırmasına ve ticaret hacmini geliştirmesine hizmet etmeye devam edecek.

Hybrid+ Fuar Modeli ile Güçlü İş Birlikleri

Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarları, MyTuyap Business Connect platformu sayesinde teknolojinin gücüyle tüm sektör profesyonellerini dijital dünyayla buluşturacak.
Ziyaretçiler ilgilendikleri ürün ve hizmetleri dijital platformumuz üzerinden kolayca filtreleyebilecek, doğru ürün ve firma yetkilisine ulaşabilecekler. Ziyaretçiler ve katılımcılar birbirleriyle sanal olarak iletişim halinde kalacak, Business Connect Programı aracılığıyla bağlantı kuracak ve iş yapabilecekler.

İlgili Yazılar
Haber

Şişecam Çevre Dostu "Sırma Su Şişesi" Tasarımıyla Ödül Aldı

1 Mins read
Cam ve kimyasallar sektörlerinin global oyuncusu Şişecam, Çimento Cam Seramik ve Toprak Ürünleri İhracatçıları Birliği tarafından düzenlenen XONE Design Awards’ta çevre dostu…
Haber

VitrA ve Tom Dixon İş Birliğine Wallpaper*’dan Sonra Red Dot Ödülü

1 Mins read
Londra Tasarım Madalyası sahibi Tom Dixon’ın VitrA iş birliğiyle geliştirdiği yeni Liquid koleksiyonunda yer alan karolar, dünyanın en eski ve prestijli tasarım…
Haber

İnşaat Maliyetinde Artış Durdurulamıyor

2 Mins read
Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) 2022 Şubat’a ilişkin İnşaat Maliyet Endeksini açıkladı. TÜİK verilerine göre, inşaat maliyet endeksi 2022 Şubat’ta bir önceki aya…