İç Mekan ÜrünüIslak MekanÜrün

Silestone’dan Kadife Dokusuyla Estetiği Simgeleyen Suede Yüzeyler

Dünyanın en büyük kuvars taşı üreticilerinden Cosentino, geliştirdiği Suede yüzeyler ile Silestone kuvars taşlarda ekstra mat görüntü sağlıyor.

Kadife dokusu sayesinde estetiği simgeleyen Suede, leke ve izlere karşı son derece dayanıklı ve yüksek bir teknolojik performans sunuyor.

Mimari ve teknik açıdan yüzeylerde devrim yaratan dünyanın lider kuvars taşı üreticilerinden Cosentino, en son teknolojiyle geliştirdiği yüksek kalite ve estetik standartlardaki Suede yüzeyleri tasarım severlerin beğenisine sunuyor. Parlak yüzeylere alternatif olarak üretilen Suede, benzersiz dokunuşu ve eşsiz güzelliği ile iç mimari ve tasarım dünyasında kullanılan yüzeyler arasında yeni bir duyuyu temsil ediyor.

Suede Hem Estetik Hem Teknolojik Performans Sunuyor
Cosentino tarafından en yeni teknolojiyle geliştirilen Suede yüzeyler, estetik görünümünün yanı sıra, teknolojik performansıyla lekelere ve izlere karşı son derece yüksek bir dayanıklılık sunuyor. Suede yüzeylerin günlük bakımı oldukça kolay ve basit bir şekilde gerçekleştirilebiliyor, bu da yüzeyin kullanıldığı her yerde maksimum hijyen sağlanmasına yardımcı oluyor.

Kadifemsi Hissiyle Yeni Deneyimler Vadediyor
Farklı Silestone renklerinde sunulan Suede, mimar ve tasarımcılara işlevsel bir estetik imkanı sağlıyor. Suede, iç mimari ve tasarım dünyasında kullanılan yüzeylerde şıklığı ve güzelliği ile etkisi altına alıyor, yumuşak ve kadifemsi hissiyle yeni deneyimler vadediyor. Suede teknolojisi sayesinde, yüzeyin geliştirilmesi için ekstra bir uygulamaya gerek kalmadan renk yoğunluğu ve derinlik sağlanıyor.

Cosentino Group Hakkında
Merkezi İspanya’da bulunan Cosentino Group, mimari ve tasarım amaçlı yenilikçi yüzeylerin üretim ve dağıtımını yapan global bir şirkettir. Sektöründe dünya çapında lider olan Cosentino Group, yenilikçi yaklaşımlar ile trendleri belirleyen ve insan hayatına değer katan çözümler tasarlıyor. Bu vizyon dahilinde firma, sıra dışı ve öncü ürünler olan Silestone®, Dekton® ve Sensa by Cosentino® gibi ileri teknolojiye sahip ürünler geliştirdi ve mimari alanlarda eşsiz tasarımların yaratılmasını sağladı.

Dünyanın en büyük kuvars taş üreticilerinden biri olan Cosentino Group, 1 milyon m² kapalı alana sahip tesislerinde ürettiği ürün ve markalarının, yirmiden fazlası kendine ait tesislerde olmak üzere, seksenden fazla ülkede satışını gerçekleştirmektedir. Cosentino Group satışlarının %90’ı uluslararası pazarlardan gelmektedir.

 
İlgili Yazılar
Islak MekanÜrün

Yeni Nesil Banyolarda Geberit İmzası

İnce YapıÜrün

Dekton Optimma: Duvarlar İçin Özel Üretildi

Islak MekanÜrün

Roca Infinity Koleksiyonu ile Göz Alıcı Banyolar