Hareketli DonatılarÜrün

SILQ

İnovasyon
SILQ’in tasarımında hedeflenen, karmaşık bir makine yerine sade bir çözüm yaratmak ve insan vücudunu bu deneyimin bir parçası haline getirmek idi. Malzeme bilimindeki yenilikleri kullanan mühendisler, karbon fiberin özelliklerini taklit eden ve bu amaca ulaşmayı sağlayabilecek özgün bir malzeme geliştirdi. Bu yeni malzeme SILQ’te, tek bir mekanizma gibi hareket edebilen esnek bir sistemde bir araya geliyor.

Sanatkarlık
SILQ hem heykelsi bir yapıya hem de sofistike bir tasarıma sahip. Sandalyenin sade doğası gerçek anlamda kişiselleştirme için gereken her şeyi sağlıyor. Emsalsiz malzeme çeşitliliği, tasarım tayfını uçtan uca kat ediyor ve kullanıcıya göre bir sandalye yaratmaya imkan veriyor.

Performans
SILQ, kullanıcı vücuduna göre tasarlandı. Üzerine oturup geri yaslanıldığında vücudun doğal hareketine cevap veriyor ve kullanıcıyı sandalyenin bir parçasıymış gibi hissettiriyor. Kullanıcı ile tam uyumun sağlanması için gereken tek ayar ise yükseklik. Sonuç olarak kullanıcılar SILQ’e oturmuyor, onun bir parçası oluyor.

İlgili Yazılar
Ürün

Penta: Farklı Formlar Ustalıkla Buluştu

İç MekanProje

Denizbank Akvaryum

Hareketli DonatılarÜrün

Bürosit’ten CEO Yönetici Grubu