Çatı - CepheÜrün

RHEINZINK Titanyumlu Çinkonun Doğal Malzemelerle Uyumu

RHEINZINK çinko, bakır ve titanyumdan oluşan % 99,995 saflıkta bir çinko alaşımı olup bu konuda bir dünya markasıdır.

Atmosferik koşullardan etkilenerek doğal yollarla değişime uğrayan ve yüzeyde oluşan patina tabakası, sadece ürünü korozyona karşı korumakla kalmayıp aynı zamanda kendini nesiller boyu temizleyen bir yüzey meydana getirir. Malzemenin kendi kendini iyileştirme özelliği, malzeme üzerinde oluşabilecek her türlü çiziğin kısa sürede kaybolmasını sağlamaktadır.

Kaliteli görünümü ve birçok farklı işlenme olanağı ile RHEINZINK, çatı ve cephe kaplamalarında ideal bir malzemedir. Mükemmel şekillendirme, kıvırma ve sistem teknikleri ile iddialıdır ve karmaşık yapı tiplerinde bile uygun çözümler sağlamaktadır.

Tamamı sızdırmazlık garantisi sunan sistem alternatiflerine sahip olan RHEINZINK, üç farklı yüzey alternatifi ile çinkonun benzersiz doğal estetiğini sektörün kullanımına sunmaktadır: CLASSIC bright rolled, prePATINA blue-grey ve prePATINA graphite-grey.

Uzun kullanım ömrü, bakım gerektirmemesi, yanmaz – paslanmaz yapısı, ısıya dayanıklılığı, çevreye duyarlılığı ve estetik değerleri sebebiyle RHEINZINK-Titanyumlu Çinko, geleceğin malzemesi olarak nitelendirilmektedir.

İlgili Yazılar
Çatı - CepheÜrün

LAMILUX ile Gün Işığından Gelen Özgürlük

Çatı - CepheÜrün

Dış Cephelere Mimari Dokunuş: Dekton

Söyleşi

Mert Uslu