Çatı - CepheÜrün

VMZ Pul Kaplama Çatı ve Cephe

Geleneksel veya Modern Mimari İçin Pratik ve Görsel Çözümler
Kentsel dönüşüm, yenileme çalışmaları, restorasyon projeleri veya modern projelerde “amorf” dahil tüm yapı formlarını çözebilen pul kaplamalar, birçok renk ve ebat seçeneği ile mimarların beğenisine sunuluyor. Mimari eserler, çatı ve cephede kaplanabilen VMZINC® pul formları ile adeta canlanıyor. Doğal patinalı çinko yüzeyler, güneşle parıldayan mineral bir kabuk meydana getiriyor.

VMZ Pul Kaplamalar farklı ebat, yüzey ve şekillerde işlenebiliyor. Titanyum çinko malzeme ile modern ve çağdaş binalarda sağlanan uyum aynı zamanda geleneksel / tarihi yapılarda da fark yaratıyor. Yiv tekniği ile hizalanmış veya şaşırtmalı uygulanan derzler ile ışık – gölge oyunları en doğal şekilde yansıtılıyor; böylece mimari çizgiler, mimarın görmek istediği boyutlarda vurgulanabiliyor.

 

Projeye özel çözümler, kişiye özel renkler, tasarıma özel sistem ve ebatlar… Prestijli yapılar kimliklerini VMZINC kalitesi ile yansıtıyor; görsel estetik, doğal çevre ve yapı ile uyum içinde yıllara meydan okuyor. Sürdürülebilir ve inovatif titanyum çinko alaşımı, mimari tasarımlara esin kaynağı oluyor.

Dört Farklı Model ve Ayrıcalıklı Formlar

  • VMZ Soletos Balık Sırtı
    (145x210mm yuvarlak kavisli form),
  • VMZ Losangos (160x160mm kare köşeli form),
  • VMZ Adeka® (400x400mm pırlanta kesim form),
  • VMZ Değişken Pul Kaplamalar.
İlgili Yazılar
Çatı - CepheÜrün

Dış Cephelere Mimari Dokunuş: Dekton

Çatı - CepheÜrün

RHEINZINK Titanyumlu Çinkonun Doğal Malzemelerle Uyumu

Çatı - CepheÜrün

CRETOX® Beton - Hafif Beton Cephe Duvar Kaplama Paneli