Çatı - CepheÜrün

X-TEND Paslanmaz Çelik Ağ Sistemleri

X-TEND, koruma ve estetik tasarımı bir arada sunan yenilikçi bir yapı malzemesidir.

X-TEND, her bir uygulama için özel üretilir. Kurulum kolaylığının yanı sıra boy ve en konusunda hiçbir sınır bulunmamaktadır. Ağ şeritleri, gözle görünür ek yeri olmaksızın bir araya getirilerek daha geniş alanlar kaplanabilir.

Çapraz ya da düzensiz geometrilerde kaplama yapılabilir. X-TEND, ağ genişliği ve halat çapının birçok farklı şekilde kombine edilebilmesi sayesinde yapıya farklı etkiler kazandırabilir. İşlevsel, yapısal ve estetik açılardan düşünülerek seçim yapılır.

Uygulama Alanları

Potansiyel uygulama alanları gerek iç mekanlarda gerekse dış mekanlarda oldukça geniştir. Modern mimarinin her alanında kullanılan X-TEND Mesh Paslanmaz Çelik Ağlar; peyzaj alanlarında korkuluk sistemleri, güvenlik gerektiren uygulamalarda yatay veya dikey düşmeye karşı koruma veya bölme, ikincil cephe sistemlerinde cephe giydirme ve yeşil cephe sistemlerinde oldukça esnek tasarım malzemesi olarak kullanılabilir. Hafif ve kuşların özgürce uçmasına izin veren hayvanat bahçesi kuş kafesleri ya da üç boyutlu, kavisli geometrisi olan vahşi kedi kafesleri gibi mimari açıdan iddialı olan hayvanat bahçesi çözümleri X-TEND paslanmaz çelik ağ ile inşa edilir.

İlgili Yazılar
Isıtma-Soğutma SistemleriÜrün

Radiva Isı Sistemleri

AltyapıÇatı - CepheÜrün

Dörken Sistem’den Yeşil Çatılara Özel Drenaj Sistemi: DELTA®-FLORAXX TOP

İnce YapıÜrün

Remak Mimari Uygulamaları