Kullanıcıya Yönelik SistemlerÜrün

Yaşam Alanlarında Arzu Edilen Uyum

Dış yaşam alanlarına mimarı çözümler sunan Byart Group, açılır kapanır SmartRoof Bioklimatik pergola sistemiyle dış yaşam alanlarını farklı bir boyuta taşır.

Yapısındaki alüminyum güneş kırıcı panelli tavan sistemi ile villa, restoran, otel ve kafe gibi dış mekanlara modern ve estetik bir görünüm katan SmartRoof bioklimatik pergola sistemleri, poliüretan dolgulu yapısıyla ses ve ısı yalıtımını da destekler.

Yaz – kış bütün hava koşullarına karşı rahat kullanım imkanı sunan SmartRoof bioklimatik pergola sistemleri, dört farklı model seçeneği ile her mekana alternatif çözümler sunar.

Led aydınlatmaları ile estetik bir görünüm vadederken aynı zamanda VertiGlass otomatik cam sistemleri ile de kusursuz bir uyum oluşturur.

Farklı Konseptlere Uygun Mimari Çözümler
Dış yaşam alanlarına iç mekan konforu kazandıran Byart Group, farklı konseptlere uygun olarak sunduğu mimari çözümler ile lüksü ve estetiği bir araya getirir. Olumsuz hava şartlarına direnç gösteren tasarımlarını ve açık alanların korunması için en doğru ürünleri bir araya getirerek estetik kaygıları da ortadan kaldırır.

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…