Kullanıcıya Yönelik SistemlerÜrün

Yaşam Alanlarında Arzu Edilen Uyum

Dış yaşam alanlarına mimarı çözümler sunan Byart Group, açılır kapanır SmartRoof Bioklimatik pergola sistemiyle dış yaşam alanlarını farklı bir boyuta taşır.

Yapısındaki alüminyum güneş kırıcı panelli tavan sistemi ile villa, restoran, otel ve kafe gibi dış mekanlara modern ve estetik bir görünüm katan SmartRoof bioklimatik pergola sistemleri, poliüretan dolgulu yapısıyla ses ve ısı yalıtımını da destekler.

Yaz – kış bütün hava koşullarına karşı rahat kullanım imkanı sunan SmartRoof bioklimatik pergola sistemleri, dört farklı model seçeneği ile her mekana alternatif çözümler sunar.

Led aydınlatmaları ile estetik bir görünüm vadederken aynı zamanda VertiGlass otomatik cam sistemleri ile de kusursuz bir uyum oluşturur.

Farklı Konseptlere Uygun Mimari Çözümler
Dış yaşam alanlarına iç mekan konforu kazandıran Byart Group, farklı konseptlere uygun olarak sunduğu mimari çözümler ile lüksü ve estetiği bir araya getirir. Olumsuz hava şartlarına direnç gösteren tasarımlarını ve açık alanların korunması için en doğru ürünleri bir araya getirerek estetik kaygıları da ortadan kaldırır.

İlgili Yazılar
Çatı - CepheÜrün

RHEINZINK - Perfore Sistemler

Dış Mekan ÜrünüKullanıcıya Yönelik Sistemler

Byart Group ile Yaşam Alanları Yeniden Şekilleniyor

Çatı - CepheÜrün

Serge Ferrari: Kompozit Mesh Cephe Teknolojisi